VSAT

VSAT pareigūnams įkliuvo du teisingumo vengę vyrai

35
(atnaujinta 11:52 2018.08.18)
Tą pačią dieną abu vyrai buvo perduoti atvykusiam Marijampolės policijos konvojui

VILNIUS, rugpjūčio 18– Sputnik. Kybartų punkte Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė du policijos ieškotus asmenis. Vyrai įkliuvo, automobiliu grįždami iš Kaliningrado srities.

Ketvirtadienį Pagėgių pasienio rinktinės Kybartų užkardos pasieniečiai Kybartų kontrolės punkte patikrino iš Rusijos į Lietuvą vykusį lengvąjį automobilį "Opel Signum". Automobilį vairavo 29-erių Kazlų Rūdos gyventojas, kartu vyko ten pat gyvenantis 21-erių keleivis.

Kontrolės metu paaiškėjo, kad abu vyrai turi nemalonumų su teisėsauga. Kazlų Rūdos gyventojų paiešką dėl nusikalstamos veikos padarymo buvo paskelbę Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Apie ieškomųjų sulaikymą Kybartų užkardos pasieniečiai informavo paieškos iniciatorių ir tą pačią dieną abu vyrus bei automobilį "Opel Signum" perdavė atvykusiam Marijampolės policijos konvojui.

Šiemet Lietuvos VSAT pareigūnai iš viso sulaikė 440 asmenų, kurių dėl įvairių nusikalstamų veikų ir administracinių pažeidimų padarymo ieškojo teisėsaugininkai.

Daugiausiai ieškomųjų – 304 – įkliuvo Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostuose dirbantiems pasieniečiams.

35
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (225)
Dar šia tema
Druskininkietis įkliuvo su cigarečių kontrabanda
Baltarusis keliavo į Lietuvą vogtu Italijoje visureigiu