Automobiliai Lietuvos keliuose, archyvinė nuotrauka.

Lietuvos nacionalinė televizija paskelbs mandagiausią Lietuvos vairuotoją

25
(atnaujinta 10:55 2018.08.24)
Akcijos "Mandagus" metu visi norintys galėjo dalyvauti specialiai šiai akcijai skirtame konkurse, kuriame reikėjo įveikti mandagaus vairuotojo testą, buvo išrinkti penki geriausiai šį testą įveikę vairuotojai, kurie pakviesti į finalinį etapą, kuriame reikės įvykdyti praktines užduotis

VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais LRT RADIJAS ir LRT.lt naujienų portalas vykdė akciją "Mandagus", kurios metu Lietuvos vairuotojai ne tik buvo raginami būti mandagūs kelyje, bet vyko ir specialus šiai akcijai skirtas konkursas, kurio finalas įvyks penktadienį, rašoma pranešime.

Finalą transliuos ir LRT TELEVIZIJOS laida "Laba diena, Lietuva".

Akcijos "Mandagus" metu visi norintys galėjo dalyvauti specialiai šiai akcijai skirtame konkurse, kuriame reikėjo įveikti mandagaus vairuotojo testą. Buvo išrinkti penki geriausiai šį testą įveikę vairuotojai, kurie pakviesti į finalinį etapą, kuriame reikės įvykdyti praktines užduotis.

Pasak LRT jaunesniosios projektų vadovės Martinos Račkauskaitės, mandagaus vairuotojo testą iš viso užpildė daugiau nei 700 žmonių, o tai rodo didelį žmonių įsitraukimą. Rezultatai gana įdomūs, nes iš 700 žmonių net 70 į testo klausimus atsakė visiškai teisingai. Kiti padarė po dvi ar tris klaidas, todėl rezultatai iš tikrųjų džiuginantys.

Vairuotojus vertins penkių narių komisiją, kurią sudaro saugaus vairavimo mokytojas Darius Kanapinskas, LRT TELEVIZIJOS laidos "Keliai. Mašinos. Žmonės" vedėjas Valdas Vilūnas, LRT.lt portalo rubrikos "Eismas" redaktorius Vytenis Radžiūnas ir šios rubrikos žurnalistas Vytenis Kudarauskas bei LRT RADIJO laidų redaktorius Edvardas Kubilius.

Po praktinių užduočių atlikimo ir komisijos narių balsavimo bus išrinkti trys mandagiausi vairuotojai, kuriems atiteks LRT įsteigti prizai – vaizdo registratoriai. Kitiems finalininkams bus įteikti kiti LRT įsteigti prizai.

Lietuvos automobilių kelių direkcija ir kelių policijos tarnyba ragina suaugusius eismo dalyvius visuomet prisiminti, kad didžiausią įtaką nepilnamečių eismo dalyvių elgesiui daro suaugusiųjų elgesys gatvėje (automobilyje, važiuojant dviračiu), tad turime visada rodyti gerą pavyzdį, saugoti savo ir vieni kitų gyvybę ir sveikatą kelyje.

25
Tegai:
kelias, vairuotojai
Dar šia tema
Konkursas "Saugokime jaunas gyvybes keliuose" — moksleiviai tikrina savo žinias
Policijos patarimai saugumui šventiniu laikotarpiu
Policininkai pėstiesiems pažeidėjams kartu su bauda įteikia uždegtą žvakę
Mokiniai apie saugų elgesį kelyje: kaip pereiti kelią, išlipus iš autobuso užmiestyje