Kontrabandinės rožės, nuotrauka iš įvykio vietos

Baltarusijos muitininkai užkirto kelią 100 tūkst rožių Lietuvos

29
(atnaujinta 11:34 2018.08.24)
Kontrabandinės gelės, kurių bendra kaina viršija 29,5 tūkst. eurų, buvo rastos pasienio patikrintuose "Kamennyj Log", "Kotlovka", "Beniakonys"

VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Gardino regioninių muitinių pareigūnai nuo vasaros pradžios užkirto kelią neteisėtam daugiau kaip 100 tūkst. rožių importui iš Lietuvos, pranša Baltarusijos muitinės įstaigų spaudos tarnyba.

Gerberai, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Александр Кряжев

Nuo vasaros pradžios Gardino muitinės pareigūnai neleido neteisėtai įvežti daugiau kaip 100 tūkst. rožių į Eurazijos ekonominės sąjungos teritoriją. Gelės, kurių bendra kaina viršija 29,5 tūkst. eurų, buvo aptiktos  Baltarusijos ir Lietuvos pasienio patikrintuose "Kamennyj Log", "Kotlovka", "Beniakonys". Daugeliu atvejų prekių gavėju buvo didmeninės Rusijos prekybos įmonės.

Vienas iš paskutinių pažeidimų buvo nustatytas pasienio kontrolės punkte "Beniakonys".  Sunkvežimis "Volvo" atvyko į pasienio kontrolės punktą. Muitinės patikrinimo metu krovinių skyriuje buvo rasta "papildomų" gėlių. Dokumentuose nebuvo informacijos apie daugiau nei 10 tūkst. rožių 40 cm ilgio. Nelegaliai perkrautų prekių kaina siekė beveik 3,7 tūkst. eurų.

Pradėtas administracinis procesas. Pažeidėjui gresia bauda iki 30 proc. neteisėtai gabenamų prekių kainos.

29
Dar šia tema
Aptikta 50 tūkst eurų vertės cigarečių kontrabanda konteineriuose su keramzitu
Druskininkietis įkliuvo su cigarečių kontrabanda
Rusijoje buvo sunaikinti pievagrybiai ir obuoliai iš Lietuvos