Ryanair

"Ryanair" skrydžiai brangs dėl naujų mokesčių rankiniam bagažui

29
(atnaujinta 16:27 2018.08.24)
Nuo lapkričio salone bus leidžiamas tik vienas vidutinio dydžio bagažo vienetas ne daugiau kaip 40х20х25 centimetrų

VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Airijos pigių skrydžių bendrovė "Ryanair"  nuo lapkričio keičia rankinio bagažo politiką, kas sukels bilietų pabrangimą, praneša Sputnik Baltarusija.

Nuo lapkričio salone bus leidžiamas tik vienas vidutinio dydžio bagažo vienetas ne daugiau kaip 40х20х25 centimetrų. Visą  bagažą, kuris neatitinka šių parametrų, reikės atiduoiti į bagažo skyrių ir sumokėti už jį.

"Ryanair" atstovų teigimu, nauja tvarka tiesiogiai palies 40 proc. keleivių, nes 30 proc. keleivių vis tiek jau perka pirminį laipinimą, o dar 30 proc. keliauja tik su vienu bagažo vienetu.

Keleiviai, kurie norės į lėktuvo saloną įsinešti ir mažą lagaminą, sveriantį ne daugiau 10 kilogramų, turės susimokėti 8 eurų, arba 10 eurų registruojantis skrydžiui. Tai liečia visus kėleivius, kurie jau turi įsigiję skrydžio bilietą vėlesniam laikui, gali arba priimti naujas taisykles, arba atšaukti užsakymą ir atgauti visus pinigus.

Šiuo metu Ryanair  be Priority Boarding savo keleiviams į lėktuvą be papildomo mokesčio leidžia pasiimti vieną didesnį (55 x 40 x 20) ir vieną mažesnį (35x20x22 cm), bagažo vienetą. Tuo pačiu metu bagažui buvo perduotas didelis krepšys, dėl kurio vėlavo skrydžiai.

29
Tegai:
Ryanair
Dar šia tema
"Ryanair" nuo birželio 13-osios keičia registravimosi į skrydį tvarką
"Ryanair" atšaukė rugpjūčio 10-osios skrydį iš Vilniaus į Berlyną
Dėl lėktuvo slėgio sumažėjimo nukentėjo daugiau kaip 30 "Ryanair" keleivių