Sostinės dienos, archyvinė nuotrauka

Kaip ir kur švęsti "Sostinės dienas-2018"

263
(atnaujinta 16:56 2018.08.30)
"Sostinės dienos" kaip ir kasmet vilniečiams bei miesto svečiams dovanos pačių laukiamiausių atlikėjų ir garsių muzikos grupių koncertus, kurių šiemet bus daugiau nei 70

VILNIUS, rugpjūčio 30 - Sputnik. Pagrindinė Gedimino prospekto scena "VEIKSMAI" prie V. Kudirkos aikštės festivalio svečiams dovanos itin gerai žinomų lietuvos atlikėjų pasirodymus, praneša portalas madeinvilnius.lt.

Penktadienį, rugpjūčio 31 dieną, ši scena "atsivers" jau nuo 17:00. Pirmąją festivalio dieną čia koncertuos "Migloko", "Deeper Upper", "Mesijus: Vilniaus energija", "Baltasis Kiras", "Arbata" ir "Sẽni". Šeštadienį scenoje "VEIKSMAI" muzikuos atlikėja Jurga Šeduikytė, "Flash Voyage", "Abudu", "The Roop", "Without Letters", "Kedrostuburas" ir kt.

Beje, šeštadienį, 16:00, scenoje prie V. Kudirkos aikštės vyks koncertas "Popiežiaus Pranciškaus belaukiant: Džiaukitės viltyje". Renginį ves kunigas Ričardas Doveika, o jo metu savo dainas atliks garsiausi Lietuvos atlikėjai – Jazzu, Donatas Montvydas, Merūnas, Samas ir "Bix".

Sekmadienį, paskutinę festivalio dieną, šioje scenoje vilniečiai ir miesto svečiai galės pasimėgauti tokių atlikėjų kaip "Junior A", "Keymono", "Manazz", "Timid Kooky", "Elnio rago miškas", "Andis Griva ir WWMM" bei kitų grupių koncertais.

Viena įdomiausių ir išskirtiniausių šių metų scenų — Neries krantinėje tarp Mindaugo ir Žaliojo titų įsikūrusi scena "ATSPINDŽIAI", savo muzikine programa nė kiek nenusileis kitoms pagrindinėms festivalio scenoms. "ATSPINDŽIŲ" muzikinė scena veiks penktadienį, nuo 17:00 iki 23:00, šeštadienį — nuo 13:00 iki 23:00, sekmadienį — nuo 13:00 iki 20:00.

Joje pasirodys daugelio labai laukiami atlikėjai — tai ir Alina Orlova, kuri neseniai išleido savo naują albumą, ir Saulius Petreikis, ir "Ministry of Echology", ir pašėlęs projektas "Baltic Balkan", ir "Girių Dvasios", "Vėjopatis", "Mood Sellers", "Whalesounds", "Babilono vartai", "Sen Svaja", "Žalvarinis" bei daug kitų atlikėjų, kurių muzikoje šiuolaikiškai atsispindi įvairių pasaulio kultūrų skambesiai, etniniai motyvai ar muzikiniai stiliai. Čia bus galima išgirsti reggae (regio), klezmer, lotynų amerikos, balkanų, baltų, slavų, afrikiečių, rytiečių melodijų, ritmų, tembrų, įsiliejančių į šiuolaikinę roko, džiazo, bliuzo, eksperimentinę, elektroninę ir šokių muziką.

Jaukesnė ir intymesnė aplinka tvyros šalia Nacionalinio dramos teatro įsikūrusioje scenoje "KUŽDESIAI", kurioje vyks bardų pasirodymai, koncertuos džiazo muzikantai, aktoriai ir kiti atlikėjai, kursiantys romantišką ir jaukią atmosferą.

Festivalio svečiai galės jaukiai palinguoti koncertuojant tokiems atlikėjams kaip "Baltos varnos", "Kabloonak", "Jaka Teka", "Grupė J.I.", "Strings of Earth Orchestra", "vakaras P", "Pramanai", "Homeorchestra", "Mindaugas Ancevičius ir Apokaliptinis Bardakas" ir kt.

263
Tegai:
Sostinės dienos, Vilnius
Dar šia tema
Eismo pakeitimai festivalio "Sostinės dienos" metu