Lietuvos kelių policija, archyvinė nuotrauka.

Kelių policija keturis mėnesius rengs neeilinius reidus

119
(atnaujinta 13:51 2018.09.05)
Nuo šio mėnesio Lietuvos kelių policijos tarnyba pradeda akciją, kurios metu stebės pavyzdingus vairuotojus ir įteiks jiems skatinamųjų dovanų

VILNIUS, rugsėjo 05 — Sputnik. Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai trečiadienio ryte Vilniuje surengė neeilinį reidą, per kurį apdovanojo pavyzdingus vairuotojus, rašo LRT.

Nuo šio mėnesio Lietuvos kelių policijos tarnyba pradeda akciją, kurios metu stebės pavyzdingus vairuotojus ir jiems įteiks skatinamųjų dovanų. Tokios akcijos bus vykdomos keturis mėnesius.

Rugsėjo mėnesį policija daugiausia dėmesio kreips į tuos vairuotojus, kurie automobilyje veža vaikus. 

Bus stebima, ar vairuotojai vaikus veža tam skirtose kėdutėse. Šiandien vykusios akcijos metu policija ir stabdė tuos vairuotojus, kurie automobiliuose važiavo su vaikais.

Atsakingi ir pavyzdingi vairuotojai buvo kviečiami prie policijos automobilio, kuriame pareigūnai tikrino Kelių eismo taisyklių (KET) nusižengimų istoriją. Jei vairuotojas neturėjo galiojančių nuobaudų, jam buvo įteikiamas dovanų kuponas, su kuriuo bus galima nusiplauti savo automobilį, o vaikams įteiktos saugaus eismo atmintinės, atšvaitai ir simbolinė akcijos rėmėjų dovana – muilo burbulai.

Policijos pareigūnus maloniai nustebino tai, kad dauguma trečiadienį sustabdytų vairuotojų ne tik neturėjo galiojančių nuobaudų, bet už KET pažeidimus nebuvo bausti apskritai. Tai tik įrodo, kad būti pavyzdingais ir atsakingais vairuotojais tikrai įmanoma.

Kadangi rugsėjis yra mokslo metų pradžia, policija nusprendė, kad didesnį dėmesį skirs būtent saugiam vaikų vežimui į mokymo įstaigas. Beveik visi akcijos metu sustabdyti vairuotojai savo vaikus vežė būtent į darželius ir mokyklas. 

119
Tegai:
kelių policijos reidai
Dar šia tema
Sektoriniais greičio matuokliais užfiksuoti pažeidėjai sulauks nuobaudų
"Regitra" pataria, kaip motociklininkams kelyje tapti labiau matomiems
Rugsėjo mėnesį stiprinamas policijos patruliavimas