Sukčiavimas internete, archyvinė nuotrauka

Pradėtas tyrimas dėl internetinės parduotuvės telemaxi.lt

36
(atnaujinta 15:23 2018.09.05)
Policja prašo kreiptis nukentėjusius, kurie pervedė pinigus į nurodytą sąskaitą, tačiau negavo prekių

VILNIUS, rugsėjo 5 — Sputnik. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad, pasinaudojus fiktyvios elektroninės parduotuvės www.telemaxi.lt svetaine, apgaule UAB "Erinvestus" vardu buvo įgytas fizinių ir juridinių asmenų turtas, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

Nustatyta, kad įvairūs asmenys į svetainėje www.telemaxi.lt nurodytą banko sąskaitą pervedė įvairaus dydžio pinigines sumas už mobiliojo ryšio telefonų pirkimą, tačiau prekių negavo, pervesti pinigai jiems grąžinti nebuvo.

Siekiant, kad ikiteisminis tyrimas būtų atliktas sėkmingai ir per kuo trumpesnį laiką, policijos pareigūnai intensyviai atlieka būtinus proceso veiksmus. Atsižvelgiant į nustatytą nusikaltimo pobūdį, visos nusikalstamos veikos yra jungiamos į vieną bendrą procesą, todėl asmenis, nukentėjusius nuo per elektroninę parduotuvę www.telemaxi.lt įvykdytos apgaulės, prašome kreiptis į artimiausią policijos įstaigą.

36
Tegai:
internetinės parduotuvės, sukčiavimas, nusikaltimas
Dar šia tema
Sulaikyti apgaulės būdu bandę įsigyti kompiuterinę techniką asmenys
Telefoninis sukčius iš moterų apgaule išviliojo per 10 tūkst eurų