Kava, archyvinė nuotrauka.

Vaizdo klipu žmonės skatinami atsisakyti vienkartinių kavos puodelių

27
(atnaujinta 11:27 2018.09.12)
Vaizdo klipas skatina norinčiuosius išsinešti nusipirktos  kavos puodelį naudotis ne vienkartiniu, bet savo — daugkartiniu — puodeliu

VILNIUS, rugsėjo 12 — Sputnik. Jau antrą savaitę iš televizijos, kino teatrų, lauko reklamos ekranų, taip pat iš viešajame transporte įrengtų ekranų vaizdo klipu žmonės skatinami atsisakyti aplinką teršiančių vienkartinių kavos puodelių, praneša Aplinkos ministerija. 

Šis Aplinkos ministerijos užsakymu sukurtas klipas kasdien po kelis ar keliolika kartų nuo rugsėjo 1 dienos rodomas per LNK

 televiziją, Vilniaus ir Kauno autobusuose bei troleibusuose, Klaipėdos ir Šiaulių autobusuose įrengtuose ekranuose, didžiųjų šalies miestų lauko reklamos ir "Forum Cinemas" kino teatrų ekranuose.

Jis skatina norinčiuosius išsinešti nusipirktos  kavos puodelį naudotis ne vienkartiniu, bet savo — daugkartiniu — puodeliu.

Mat vienkartiniai šiam tikslui skirti puodeliai pridaro žalos aplinkai. Dauguma jų gaminami iš popieriaus ir plastiko. Jie nėra perdirbami, todėl keliauja tiesiai į sąvartynus. Tai apsunkina mūsų šalies galimybes vykdyti tarptautinius įsipareigojimus stipriai mažinti sąvartynuose šalinamų atliekų kiekį. 

27
Tegai:
kava, vaizdo klipas
Dar šia tema
Šeštadienį bus organizuojamos talkos šalies nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose
Aplinkos ministras ketina uždrausti kūrenimą kietuoju kuru
Šalia Aplinkos ministerijos – "smarvės demonstracija"
Dėl kvapų Klaipėdos savivaldybė kreipiasi į prokuratūrą