IKEA, archyvinė nuotrauka

"IKEA" grąžins pinigus nesaugius šviestuvus

16
(atnaujinta 16:28 2018.09.26)
Trečiadienį "IKEA" paskelbė, kad atšaukia iš rinkos dalį lubinių šviestuvų "CALYPSO", yra pavojus, kad nukris jų gaubtas

VILNIUS, rugsėjo 26 — Sputnik. "IKEA" atšaukia iš rinkos dalį lubinių šviestuvų "CALYPSO", kuriuos pirkėjai galėjo įsigyti nuo 2016 metų rugpjūčio 1 dienos, rašoma įmonės pranešime spaudai.

"Pirkėjai, įsigiję atšaukiamos partijos, pažymėtos skaičiais nuo 1625 iki 1744, šviestuvus, raginami juos atnešti į "IKEA" parduotuvę ir atgauti sumokėtus pinigus arba iškeisti į naują "CALYPSO" šviestuvą. Minėtos partijos šviestuvai atšaukiami, gavus vartotojų skundų apie nukritusį gaubtą", — teigiama pranešime.

IKEA, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Александр Липовец

Pasak "IKEA" Lietuvoje atstovų, nors tikimybė, kad šių šviestuvų gaubtai nukris, yra nedidelė, rūpinantis pirkėjų saugumu, iš rinkos atšaukiami visi minėtos partijos gaminiai ir Lietuvoje.

Visi pirkėjai, kurie "IKEA" parduotuvėje įsigijo šiuos šviestuvus, kviečiami patikrinti jų pagaminimo partiją ir, radus skaičius nuo 1625 iki 1744, atnešti gaminį į parduotuvę Vilniuje arba prekių užsakymo ir atsiėmimo vietas Kaune bei Klaipėdoje.

Siekiant pakeisti šviestuvą ar atgauti už jį sumokėtus pinigus, pirkimo kvito nereikės, užteks atsinešti iš rinkos atšaukiamą šviestuvą.

16
Tegai:
IKEA