Kelių darbai Lentvario gatvėje, nuotrauka iš įvykio vietos

Iki spalio pabaigos bus sutvarkyta dviejų eismo juostų Lentvario gatvė

18
(atnaujinta 17:17 2018.09.26)
Kad vienoje iš svarbiausių sostinės Panerių seniūnijos gatvių transporto eismas nesustotų, Lentvario gatvės remonto darbai bus vykdomi atkarpomis

VILNIUS, rugsėjo 26 — Sputnik. Sostinėje pradedama remontuoti 3 kilometrai Lentvario gatvės — naujas ištisinis asfaltas klojamas nuo Mūrinės Vokės iki Mačiuliškių gatvės, rašoma "Grinda" pranešime žiniasklaidai.

Iki spalio pabaigos dviejų eismo juostų gatvės atkarpoje bus sutvarkyti kelkraščiai, prie autobusų sustojimo aikštelių įrengti nauji laukimo paviljonai, iškiliosios pėsčiųjų perėjos ir atnaujintas ženklinimas. Gatvės remontui savivaldybė skyrė apie 500 tūkst. eurų.  

Дорожные работы на улицах Вильнюса
Naujas ištisinis asfaltas klojamas nuo Mūrinės Vokės iki Mačiuliškių gatvės

"Pernai buvo sutvarkytos Lentvario gatvės prieigos prie Galvės gatvės, šiemet tęsiame darbus ir atnaujinsime svarbią Lentvario jungtį su Vilniumi. Lentvario gatvėje įsikūrę nemažai gamybos ir logistikos paslaugas teikiančių įmonių. Atnaujinta gatve džiaugsis apie 20 tūkstančių vilniečių, gyvenančių Mūrinės Vokės, Panerių, Pališkių rajonų, kurie kasdien važiuoja iš Lentvario į sostinę ir atgal", – sako UAB "Grinda" direktorius Kęstutis Vaicekiūtis.

Kad vienoje iš svarbiausių sostinės Panerių seniūnijos gatvių transporto eismas nesustotų, Lentvario gatvės remonto darbai bus vykdomi atkarpomis.

Дорожные работы на улицах Вильнюса
Gatvės remontui savivaldybė skyrė apie 500 tūkst. eurų

Šiuo metu Vilniuje taip pat tvarkomos Parodų, Miškinių, Sausio 13-osios, Antakalnio, Oslo, B. K. Balučio, Pelesos, Džiaugsmo, Kaminkelio, Žarijų, Kauno Vokės, Olandų, Panerių, Sibiro, Markučių, Ramunių ir kitos sostinės gatvės.

Šiemet įvairiose sostinės seniūnijose bus sutvarkyta net 80 kilometrų gatvių, beveik 10 km iš jų žvyrkelių, sutvarkyta 350 įvažiavimų į daugiabučių namų kiemus, paklota apie 20 km naujų šaligatvių ir bus suremontuota ir 16 km susidėvėjusių. Tam skirtos rekordinės lėšos — 27 mln. eurų.

18
Tegai:
kelių darbai, Vilnius
Dar šia tema
Videofaktas: kaip naktimis tvarkoma Antakalnio gatvės danga
Kelias "Via Baltica" tarp Kauno ir Marijampolės jau rudenį turės keturias eismo juostas
Sostinėje atnaujinta Verkių gatvė