Kebabas, archyvinė nuotrauka

Vilniaus maisto ir veterinarijos tarnyba uždarė tris miesto kavines

203
(atnaujinta 15:00 2018.10.04)
Visose trijose kavinėse trūko tvarkos, nustatyta įvairių higienos normų pažeidimų, rasta produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais

VILIUS, spalio 4 – Sputnik. Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai šią savaitę laikinai sustabdė trijų sostinės viešojo maitinimo įmonių veiklą, praneša spaudos tarnyba.

Dėl patikrinimų metu nustatytų grubių pažeidimų savo veiklą laikinai turės nutraukti UAB "Frutlita" kavinė-kebabinė (J. Jasinskio g. 1), MB "Planeta" kavinė-baras (A. Goštauto g. 2/A. Jakšto g. 15) bei UAB "Sadovskaja ir Ko" kavinė-parduotuvė Juodšiliuose (Mokyklos g. 2).

Sprendimus laikinai stabdyti įmonių veiklą Vilniaus VMVT priėmė įvertinusi, kad dauguma pažeidimų įmonėse buvo nustatyti pakartotinai. Kavinėse trūko tvarkos, nustatyta įvairių higienos, produktų laikymo pažeidimų.

Visose trijose viešojo maitinimo įmonėse rasta produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais, o UAB "Frutlita" ir UAB "Sadovskaja ir Ko" – neženklintų ar be įsigijimo dokumentų. MB "Planeta" personalas dirbo be specialios aprangos.

203
Tegai:
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), Vilnius
Dar šia tema
VMVT neleido realizuoti daugiau kaip 370 t netinkamų maisto produktų ir pašarų
Košėje iš Vokietijos rasta salmonelių