Pasieniečiai

Lietuvos pasieniečiai su kontrabanda sulaikė Baltarusijoje gyvenantį lietuvį

37
(atnaujinta 17:56 2018.10.05)
Per sieną į Lietuvą iš Baltarusijos permestą krovinį su kontrabandiniais rūkalais vyras ketino kuo skubiau nugabenti toliau nuo sienos

VILNIUS, spalio 5 — Sputnik. Ignalinos pasieniečiai Švenčionių rajone sulaikė Baltarusijoje gyvenantį Lietuvos pilietį su trimis tūkstančiais pakelių cigarečių, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

32-ejų metų vyras buvo sulaikytas Vigadkos kaimo prieigose, miške už pusšimčio metrų nuo sienos su Baltarusija linijos. Baltarusijoje gyvenantis Lietuvos pilietis į Lietuvą buvo atvykęs legaliai.

Sulaikymo metu vyras bandė sprukti nuo pasieniečių, bet buvo prisivytas ir sulaikytas. Čia pat VSAT pareigūnai aptiko ryšulius, kuriuose buvo trys tūkstančiai pakelių cigarečių "Fest" su baltarusiškomis banderolėmis.

Pasieniečių sulaikyti kontrabandiniai rūkalai
Pasieniečių sulaikyti kontrabandiniai rūkalai

Įtariamaa, kad šis krovinys ką tik buvo permestas į Lietuvą iš Baltarusijos, o sulaikyto Lietuvos piliečio užduotis buvo kuo skubiau rūkalus gabenti toliau nuo sienos.

Ignalinos pasieniečiai dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėjo administracinio nusižengimo bylos teiseną. Už tai Baltarusijoje gyvenančiam Lietuvos piliečiui gresia bauda nuo  keturių iki šešių tūkstančių eurų. Šią bylą nagrinės teismas. Įteikus šaukimą atvykti į jį  asmuo buvo paleistas.

37
Tegai:
kontrabandiniai rūkalai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Lietuva
Dar šia tema
Už kontrabandos krovimą dviem lietuviams gresia iki 6 tūkst eurų baudos
Lietuviai kontrabandines cigaretes slėpė degalų bake
Lietuvos pasieniečiai sulaikė latvį, vežusį migrantus iš Vietnamo