Prostitucija

Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prostitucijos

31
(atnaujinta 13:59 2018.10.10)
Sąvadautojai surasdavo butus trumpalaikei nuomai interneto tinklalapiuose, ten pat publikuodavo skelbimus dėl "darbo" merginoms ir seksualinių paslaugų

VILNIUS, spalio 10 - Sputnik.  Klaipėdoje baudžiamojon atsakomybėn už organizavimą ir vadovavimą prostitucijai bei neteisėtą disponavimą dopingo medžiagomis patraukti 1992 metais gimęs klaipėdietis ir jo bendraamžė sutuoktinė.

Ikiteisminį tyrimą dėl su prekyba žmonėmis susijusių nusikaltimų KPONTV pareigūnai pradėjo dar 2017 metų pavasarį. Teisėsaugininkai nustatė, kad elektroninėje erdvėje pagausėjo atlygintinų seksualinių paslaugų ir "darbo" prostitutėms skelbimų.

Tyrimo metu buvo nustatytas išskirtinis sąvadautojų veiklos braižas, surinkti įkalčiai, leidę pradėti konkrečių asmenų baudžiamąjį persekiojimą.

Prostitutės "darbavosi" Klaipėdoje ir Vilniuje – išnuomotuose butuose. Sąvadautojai surasdavo butus trumpalaikei nuomai interneto tinklalapiuose, ten pat publikuodavo skelbimus dėl "darbo" merginoms ir seksualinių paslaugų.

Norinčių užsidirbti ir atsipalaiduoti netrūko. Kaina už pusvalandį siekdavo pusšimtį, už valandą – 100 Eur. Pusė sumos atitekdavo sutuoktiniams.

Jie aprūpindavo prostitutes prezervatyvais, lubrikantais ir pan., organizuodavo atvykimą į butus, palaikė ryšį su klientais, nukreipdavo juos tam tikru metu ir tam tikrais adresais, vedė "buhalterinę" apskaitą bei kt.

Gauta duomenų, kad sąvadautojai pelnėsi mažiausiai iš šešių asmenų prostitucijos. Be to, nustatyta, kad kaltinamasis neteisėtai disponavo dopingo medžiagomis, priskiriamomis anabolinių ir androgeninių steroidų grupei, jas pardavė mažiausiai 10 asmenų, tarp jų – ir penkiolikmečiui.

Klaipėdos apylinkės teismo apkaltinamuoju nuosprendžiu sąvadautojams paskirtos 2 metų bei 1 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmės atitinkamai, kurių vykdymas atidėtas. Taip pat nuteistieji privalės sumokėti po 564 eurų kiekvienas į Nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą.

31
Tegai:
Klaipėda, prostitucija
Dar šia tema
Prostitutės Kaune maskavosi egzotinio masažo pagalba
Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prekybos žmonėmis
Panevėžyje nuteisti organizuotos grupuotės nariai