Automobilio degalų bake įrengta slėptuvė

Sulaikytas baltarusis, kontrabandines cigaretes slėpęs degalų bake

11
(atnaujinta 14:08 2018.10.10)
Automobilio degalų bake įrengtoje slėptuvėje Baltarusijos pilietis bandė įvežti į Lietuvą daugiau kaip 600 pakelių cigarečių

VILNIUS, spalio 10 — Sputnik. Latežerio punkte Druskininkų pasieniečiai sulaikė baltarusį, kuris į Lietuvą automobilio degalų bake įrengtoje slėptuvėje bandė įvežti daugiau kaip 600 pakelių cigarečių, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pareigūnai Latežerio kontrolės punkte tikrino į Lietuvą iš Baltarusijos atvykstantį automobilį "Volkswagen Passat" baltarusiškais numeriais.

43-ejų vairuotojo, Baltarusijos piliečio, dokumentai buvo tvarkingi, tačiau pasieniečiams įtartinas pasirodė mašinos degalų bakas. Netrukus VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad jame yra slėptuvė.

Bakas buvo atskirtas pertvara. Mažesnėje dalyje buvo keli litrai dyzelino, kuriuo varomas automobilis. Didesnė dalis buvo prigrūsta cigarečių "Korona", "Minsk City" ir "Minsk Capital" pakelių su Baltarusijos akcizo ženklais. Iš viso baltarusis taip bandė įvežti 620 pakelių nelegalių rūkalų.

Dėl kontrabandos pasieniečiai baltarusiui pradėjo administracinės bylos teiseną. Užsieniečiui gresia bauda nuo 1400 iki 3000 eurų ir 1994 metų laidos automobilio konfiskavimas. Šią bylą nagrinės teismas.

Baltarusiui buvo įteiktas šaukimas į jį atvykti. Po apklausos vyras paleistas. Cigaretės ir automobilis saugomi Druskininkų pasienio užkardoje.

11
Dar šia tema
Lyg Formulės 1 mechanikai: muitininkai per minutę iš padangos ištraukė kontrabandą
Vilnietis bandė kontrabandines cigaretes gabenti į Britaniją kompiuteriuose
Uostamiesčio pasieniečiai su įkalčiais sulaikė rūkalų krovikus
Pustrečio tūkst kontrabandinių cigarečių baltarusis slėpė akumuliatoriuje
Lietuviai kontrabandines cigaretes slėpė degalų bake