meras Remigijus Šimašius

VTEK tirs Vilniaus mero Šimašiaus elgesį

30
(atnaujinta 11:34 2018.10.11)
Etikos komisija tirs aplinkybes, kai galbūt savivaldybės lėšomis sukurti vaizdo reportažai buvo talpinami Šimašiaus socialinio tinklo paskyroje, o taip pat – kai meras savo privačių interesų deklaracijoje nenurodė galbūt sudarytų sandorių

VILNIUS, spalio 11 - Sputnik. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Vilniaus miesto savivaldybės mero Remigijaus Šimašiaus elgesio.

Bus aiškinamasi, ar politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus bei draudimo naudotis savivaldybės valdomu turtu ne tarnybinei veiklai.

VTEK tirs aplinkybes, kai galbūt savivaldybės lėšomis sukurti vaizdo reportažai buvo talpinami Šimašiaus socialinio tinklo paskyroje, o taip pat – kai Šimašius savo privačių interesų deklaracijoje nenurodė 2016-2017 metais galbūt sudarytų sandorių, nors informaciją apie pasiskolintas lėšas nurodė Valstybinei mokesčių inspekcijai teiktose metinėse turto deklaracijose.

Tyrimas pradėtas, gavus Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos atsiųstą pranešimą bei VTEK patikrinus Šimašiaus privačių interesų deklaraciją.

Tyrimas truks tris mėnesius.

30
Tegai:
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK), Vilnius, Remigijus Šimašius
Dar šia tema
Šimašius ir Grušas nori išnaudoti popiežiaus vizitą Vilniaus reklamai
Facebook kritikuojamas Šimašius už padėką Solomoną sugavusiems policininkams
Šimašius prisiėmė atsakomybę už prastą kelininkų darbą