Nikolajus Karačencovas, archyvinė nuotrauka

Baikštytė ir Budraitis: Karačencovo mirtis didelė netektis

96
(atnaujinta 19:48 2018.10.26)
Lietuvos kultūros veikėjai pabrėžė menininko neeilinį talentą ir apgailestauja dėl jo mirties

VILNIUS, spalio 26 - Sputnik. Lietuvos kino aktorė Gražina Baikštytė papasakojo apie savo draugystę su Nikolajumi Karačencovu.

Aktoriai susipažino filmo "Kol šėlsta svajonė" filmavimo metu, kur Karačencovas atliko pagrindinį vaidmenį. Šis susitikimas buvo jų ilgos draugystės pradžia. Pasak aktorės, būdama Maskvoje, ji dažnai ateidavo į jo spektaklius ir net kelias dienas viešėjo jo šeimoje.

"Ryšys su juo tęsėsi visą gyvenimą. Kai jis atvykdavo į Lietuvą su koncertais, susitikti su žiūrovais, mes visada skambindavome vienas kitam ir susitikdavome. Aš pristačiau Nikolajų savo vyrui, jie tapo tokie geri draugai... Labai geri atsiminimai", – sakė RIA Novosti Baikštytė.

Paskutinis aktorių susitikimas įvyko 2014 metų rugsėjo mėnesį festivalyje "Amūrskaja osen" Blagoveščenske.

Nikolajus Karačencovas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Галина Кмит

Savo ruožtu Tarybų Sąjungos, Lietuvos ir Rusijos aktorius Juozas Budraitis pabrėžė, kad Karačencovas buvo talentingas aktorius. "Tai didžiulis praradimas. Labai gaila", – sakė Budraitis.

Tarybų Sąjungos ir Rusijos aktorius Nikolajus Karačencovas mirė Maskvoje penktadienio rytą, sustojus širdžiai. Iki jo 74-ojo gimtadienio tebuvo likusi viena diena. Atsisveikinimas su Karačencovu vyks spalio 29 dieną "Lenkomo" teatre, kuriame jis dirbo daugelį metų.

© Sputnik /
Nikolajus Karačencovas
96
Tegai:
Lietuva
Dar šia tema
Lietuviškas Facebook prieš rusų filmų draudimą
Žmogus, turintis daug draugų: aktoriui Juozui Budraičiui — septyniasdešimt aštuoneri
Juozui Budraičiui – septyniasdešimt aštuoneri: pokalbis su knygininku ir fotografu