Lėktuvas, archyvinė nuotrauka

Lietuvos oro uostai pristato net 8-ias naujas kryptis

150
(atnaujinta 16:00 2018.10.30)
Lietuvos oro uostuose taip pat daugės skrydžių jau pamėgtomis kryptimis

VILNIUS, spalio 30 – Sputnik. Lietuvos oro uostai siūlo 8 naujas kryptis bei papildomus savaitinius skrydžius jau išpopuliarėjusiomis kryptimis, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

Po iki šiol sėkmingiausio vasaros sezono, Lietuvos oro uostai tikisi ir žiemos sezonu išlaikyti augimo tendenciją. Įmonės Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas pažymi, kad didžiausią impulsą augimui turėtų suteikti atsiradusios naujos skrydžių kryptys.

Lietuvos oro uostuose taip pat daugės skrydžių jau pamėgtomis kryptimis.

Į Lvovą iš Vilniaus oro vartų keliautojus skraidins "Wizz Air" oro linijos. O bendrovė "Ryanair" iš Vilniaus oro uosto pradės maršrutą į Kijevą. Minimos oro linijos skraidins ir į Amaną bei Italijos miestą Trevizą. Pastaroji kryptis dar labiau praplės Lietuvos susisiekimo tinklą oro transportu su šiaurine Italijos dalimi. Planuojantiems atostogas patrauklu tai, kad Trevizas yra vos 35 minutės automobiliu nuo Venecijos.

Nuo žiemos sezono pradžios oro bendrovė "Air Baltic" skrydžius į Amsterdamą, Miuncheną, Berlyną ir Paryžių vykdys didesnio tipo orlaiviais. Taip pat sostinės keliautojams "Norwegian" oro linijų bendrovė pasiūlys daugiau skrydžių į Stokholmą.

Iš Kauno žiemos sezonu bus skrendama net 4-iomis naujomis kryptimis. Tiems, kas panorės pasišildyti po Italijos saule, "Ryanair" siūlo aplankyti Boloniją ir Milaną.

Spalio pabaigoje taip pat bus atliekami skrydžiai į Tel Avivą bei  Suomijos Turku.

Iš viso 2018 m. žiemos sezoną Lietuvos oro uostai keliautojams pasiūlys 66 unikalias kryptis. Iš Vilniaus oro uosto bus skrendama 55-iais maršrutais, Kauno – 19-a, o iš Palangos oro uosto keliautojai galės vykti 5-iais skirtingais maršrutais.

150
Tegai:
Lietuva
Dar šia tema
"Ryanair" nuo birželio 13-osios keičia registravimosi į skrydį tvarką
"LOT" pradėjo skrydžius iš Kauno į Varšuvą
Birželį Lietuvos oro erdvėje padidėjo aptarnautų skrydžių skaičius