Senamiestis, archyvinė nuotrauka

"Hipsterių rojus": Britanijos "The Sun" parašė apie Vilnių

180
(atnaujinta 10:22 2018.11.06)
Savaitgalį Vilnius pristatytas viename didžiausių Jungtinės Karalystės leidinių, Lietuvos sostinę aplankiusi žurnalistė tvirtina, kad tai idealus miestas pasivaikščioti

VILNIUS, lapkričio 6 — Sputnik. "Atostogos Vilniuje — tai tobula išvyka", taip šį savaitgalį rašė vienas didžiausių Jungtinės Karalystės leidinių "The Sun". Daugiau nei 1,4 mln. tiražu leidžiamame laikraštyje Vilniui sekmadienį skirtas visas puslapis.

Straipsnis taip pat publikuotas interneto svetainėje www.thesun.co.uk, kurį kasdien aplanko daugiau nei 4,8 mln. skaitytojų, o mėnesio auditorija siekia 80 mln.

Kelionės reportaže Vilnius pristatomas kaip šiuolaikiškas miestas, kurio įdomiausias lankytinas vietas Senamiestyje galima pasiekti pėsčiomis. Halės turgus minimas kaip įdomi vieta, kurioje galima pavalgyti ir išgerti šviežiai spaustų sulčių. Daug dėmesio sulaukė Užupis, rašoma apie galimybę skristi virš miesto oro balionu.

Publikaciją parengė šio leidinio kelionių korespondentė Rosie Gizauskas, kurios vizitą Vilniuje rugsėjį organizavo miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra "Go Vilnius", praneša Vilniaus savivaldybė. Autorė — lietuviškų šaknų turinti britė. Ji pati sekmadienį savo Instagram paskyroje pasidalino straipsniu ir šia proga rašė, kad jos tėtis yra kilęs iš Lietuvos.

"Specialiai neturistinis, Vilnius yra tobulas miestas savaitgalio išvykai be minių, tačiau su istorijos ir kultūros gausa", – rašė žurnalistė.

Mergina pavadino Vilnių moderniu miestu, kuris išgyveno sovietmetį ir Antrojo pasaulinio karo laikus, šiandien tampa jaunimo miestu, "hipsterių rojumi", kur kieti jaunuoliai, apsirengę juodais drabužiais, vedžioja savo šunis ir mėgsta išgerti craft alaus.

180
Tegai:
turizmas, Didžioji Britanija, Vilnius
Dar šia tema
Vilnius — pigiausių miestų pavasario poilsiui Europoje trejetuke
Vilnius tapo viena karščiausių Europos kelionių krypčių
Vokietijos "Stern" ir "Focus" pareklamavo Vilnių savo skaitytojams
Nuo liepos 1-osios Vilniuje renkama turisto rinkliava
Ką pritrauks į Vilnių "G taškas"?