Fortum in Lithuania, archyvinė nuotrauka

"Fortum Klaipėda" jėgainėje žuvo darbuotojas

33
Vyras, valydamas jėgainės atliekų bunkerį, nukrito iš didelio aukščio

VILNIUS, lapkričio 9 — Sputnik. Ketvirtadienį, apie 16:00 valandą, UAB "Fortum Klaipėda" jėgainėje nelaimingo atsitikimo metu, valydamas jėgainės atliekų bunkerį ir nukritęs iš didelio aukščio, žuvo UAB "Aukštalipių era" darbuotojas, rašo bendrovės spaudos tarnyba.

"Tikslios nelaimingo atsitikimo priežastys kol kas nėra aiškios. Šiuo metu atliekami Lietuvos policijos ir Valstybinės darbo inspekcijos tyrimai bei vidinis įmonės tyrimas", — pabrėžiama pranešime.

UAB "Fortum Klaipėda" administracija reiškia gilią užuojautą žuvusiojo šeimai ir artimiesiems.

"Fortum" yra pirmaujanti švarios energijos įmonė, tiekianti elektros energiją ir šildymo bei vėsinimo paslaugas, taip pat išmaniuosius sprendimus, didinančius išteklių vartojimo efektyvumą. "Fortum" veiklą vykdo Šiaurės ir Baltijos šalyse, Rusijoje, Lenkijoje ir Indijoje. 2017 metais bendrovės "Fortum" pardavimai siekė 4,5 mlrd. eurų. "Fortum" korporacijoje dirba apie 9000 žmonių.

"Fortum" Lietuvoje priklauso UAB "Fortum Heat Lietuva", kuri valdo įmones UAB "Fortum Klaipėda" (95%), UAB "Fortum Joniškio energija" (66,2%) ir UAB "Fortum Švenčionių energija" (50%). Taip pat įmonei priklauso 19,64% AB "Klaipėdos energija" akcijų ir 49% UAB "Kauno kogeneracinė jėgainė" akcijų.

33
Tegai:
žūtis
Dar šia tema
Vilniuje nutrenktas elektra žuvo statybininkas
Kaune dėl įmonės direktoriaus kaltės žuvo darbuotojas
Estijos įmonėje žuvo darbuotojas iš Ukrainos