Wizz Air, archyvinė nuotrauka

"Wizz Air" atidarė naują skrydžių kryptį Kauno

131
(atnaujinta 16:37 2018.11.09)
Naujas skrydis sujungs Lietuvą su seniausiu Suomijos miestu

VILNIUS, lapkričio 9 —  Sputnik. "Wizz Air" penktadienį iš savo Kauno bazės atidarė naują skrydžių kryptį. Dviem savaitiniais skrydžiais — pirmadienį ir penktadienį — Kaunas sujungiamas su Suomijos miestu Turku, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vietas šiam skrydžiui galima rezervuoti bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis "Wizz Air" mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 eurų, įskaitant rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm.

Turku, kadaise buvusi Suomijos sostinė, yra seniausias šios šalies miestas. Taip pat Turku yra viduramžių architektūros pavyzdys, kuriame gausu patrauklių vietų: pradedant pilimi, katedra, turgaus aikšte, muziejais, architektūros paminklais ir baigiant stulbinančiomis upės pakrantėmis – tai miestas, kuriame kiekvienas atras sau vietą.

Nuo lapkričio 1-osios keičiasi "Wizz Air" bagažo politika >>

"Wizz Air" taip pat neseniai pradėjo naujus skrydžius iš Vilniaus. Nuo spalio 29 dienos "Wizz Air" du kartus per savaitę Vilnių sujungia su Ukrainos miestu Lvovu.

"Wizz Air" šiuo metu iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos – siūlo skrydžius 32 kryptimis į 18 valstybių.

131
Tegai:
Kaunas, Wizz Air
Dar šia tema
Prasideda oro uostų žiemos sezonas: net tik Europa, bet ir Afrika
"Wizz Air" vykdys reisus iš Vilniaus į Lvovą
Lietuvos oro uostai primena keliautojams apie auksinę taisyklę