VSAT Vilniaus oro uoste, archyvinė nuotrauka

Teisingumo vengę lietuviai sulaikyti Vilniaus oro uoste

33
(atnaujinta 12:10 2018.11.16)
Tą pačią dieną pasieniečiai į Lietuvą atvykusius ieškomus vyrus perdavė policijos pareigūnams

VILNIUS, lapkričio 16 – Sputnik. Vilniaus oro uoste pasieniečiams įkliuvo du teisingumo vengę asmenys – pirmasis įtariamas nusikaltimo padarymu, antrąjį už įstatymų pažeidimus išsiuntė Vokietija, o Lietuvoje jis yra ieškomas kaip asmuo, vengiantis bausmės.

Ketvirtadienį Vilniaus oro uoste dirbę pasieniečiai patikrino reisu iš Jungtinės Karalystės sostinės atvykusių keleivių dokumentus. Informaciją apie 20 metų gyvenamosios vietos nedeklaravusį lietuvį duomenų bazėse tikrinę VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad jis turi nemalonumų su teisėsauga.

Nustatyta, kad nusikaltimo padarymu įtariamo vyro paiešką nuo rugsėjo mėnesio buvo paskelbęs Biržų rajono policijos komisariatas. Apie keleivio sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir tą pačią dieną ieškomąjį perdavė policijos pareigūnams.

Tą pačią dieną Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė ir 28-erių Prienų rajono gyventoją. Reisu iš Frankfurto atskridęs vyras už Vokietijoje įvykdytus pažeidimus buvo išsiųstas iš šalies.

Tikrindami vyro dokumentus pasieniečiai išsiaiškino, kad nuo praėjusių metų birželio vyro ieško Prienų rajono policija, kaip nuteistojo arešto bausme ir vengiančio ją atlikti. VSAT pareigūnai asmenį sulaikė ir perdavė Vilniaus policijai.

33
Tegai:
Vilniaus oro uostas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT)
Dar šia tema
VSAT įsigijo 11 naujų šuniukų: kaip Lietuvoje gerinama kinologų veikla
Girtam vilniečiui gresia bauda už pasieniečio įžeidimą
Aštuonios avys iš Lietuvos paliko savininkę ir išėjo į Baltarusiją
Latvis bandė įvežti į Lietuvą beveik 100 butelių degtinės