Tuščia klasė, archyvinė nuotrauka.

Nustatytas asmuo, sostinės gimnazijoje purškęs pipirines dujas

28
(atnaujinta 18:52 2018.11.16)
Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas šių metų lapkričio 12 dieną, kai dėl Radvilų gimnazijoje pasklidusių aštrių pipirinių dujų buvo nutrauktos pamokos, iš mokyklos evakuoti moksleiviai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai

VILNIUS, lapkričio 16 — Sputnik. Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galimo viešosios tvarkos pažeidimo, buvo nustatytas asmuo, Vilniaus Radvilų gimnazijoje papurškęs pipirinių dujų, informuoja Lietuvos prokuratūra.

Gan greitai išaiškinti taip pasielgusį asmenį padėjo sostinės gimnazijos darbuotojai.

"Apklausiamas asmuo prisipažino mokykloje purškęs pipirinių dujų", – sakė ikiteisminį tyrimą organizuojantis ir jam vadovaujantis Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras Justas Gureckas.

Lietuvos policija, archyvinė nuotrauka.
© Sputnik/ Андрей Богданов

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas šių metų lapkričio 12 dieną, kai dėl Radvilų gimnazijoje pasklidusių aštrių pipirinių dujų buvo nutrauktos pamokos, iš mokyklos evakuoti moksleiviai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai. Dėl dujų sukelto skausmo nosyje, gerklėje ir krūtinėje į medikus kreipėsi daugiau kaip dvidešimt asmenų.

Tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnį (Viešosios tvarkos pažeidimas) yra tęsiamas, siekiant išsiaiškinti įvykio aplinkybes ir tikslų nukentėjusių asmenų skaičių.

Nustatytas asmuo yra nepilnametis, todėl detalesnė informacija apie atliekamą ikiteisminį tyrimą neteikiama.

Be to, ketvirtadienį, apie 11:00 valandą, gautas pranešimas, kad Šalčininkuose, Jano Sniadeckio gimnazijos pastate, nenustatytas asmuo pripurškė dujų. 

Po dujų atakos moksleiviai buvo paleisti namo, pamokos nutrauktos.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

28
Tegai:
moksleiviai, ikiteisminis tyrimas
Dar šia tema
Vilniaus rajone evakuoti apie 80 moksleivių dėl statybininkų rasto sprogmens