Parduotuvė prieš Kalėdas

Lietuviai pradėjo ruoštis Kalėdoms

36
(atnaujinta 13:55 2018.11.19)
Kai kurie pirkėjai jau domisi Kalėdų eglutėmis. Tačiau lankytojų antplūdžio pardavėjai laukia prieš pat šventę

VILNIUS, lapkričio 19 — Sputnik. Lietuvos prekybininkai pareiškė, kad gyventojai jau pradeda ieškoti kalėdinių dovanų ir papuošimų, praneša LRT.

Prekybos centrai jau yra pasirengę Kalėdoms, auga ir pirkėjų srautas, pažymi pardavėjai. Tačiau masinis pirkimas prasidės tik po kelių savaičių.

Pavieniai pirkėjai jau dabar domisi kalėdinių eglučių pirkimu. Medelynuose neaukštą eglutę, pasak pardavėjų, galima įsigyti už kelis eurus, tačiau didesni ir tankesni medžiai gali kainuoti ir keliolika eurų.

Pasak prekybininkų, kalėdinių dekoracijų kainos, palyginti su pernykštėmis, kito labai nežymiai. Didžiausių srautų parduotuvėse laukiama prieš pat Kalėdas ir Naujuosius, kuomet gyventojai pradės pirkti maistą šventiniam stalui ir kitas smulkmenas.

Svarbu priminti, kad prekybos centrų tinklas "Maxima" nedirbs per Kalėdas (gruodžio 25 dieną). O pirmąją Naujųjų metų dieną parduotuvės dirbs gerokai trumpesniu nei įprastai grafiku.

Prekybos centrų tinklas "Norfa" tradiciškai nedirbs per Kalėdas ir Naujuosius Metus. Be to, gruodžio 24 dieną "Norfos" darbo diena bus sutrumpinta dviem valandomis, o gruodžio 31 dieną ― viena valanda.

36
Tegai:
Lietuva, parduotuvės, Kalėdos
Dar šia tema
Lietuvos jūrų muziejus kviečia į kalėdinę muzikinę programą su delfinais
Vilniaus stoties rajone įsikurs Kalėdų miestelis
Prekybos centrų darbuotojams siūloma nedirbti per kai kurias švenčių dienas