Tonometras, archyvinė nuotrauka

Sveikatos draudimu apdraustas kas aštuntas Lietuvos gyventojas

33
Dažniausiai sveikatos draudimu apdraudžiami IT, finansų, logistikos, gamybos, pardavimų, nekilnojamojo turto bendrovių vadovai ir specialistai

VILNIUS, lapkričio 24 ― Sputnik. Tyrimai rodo, kad sveikatos draudimu Lietuvoje yra apdraustas kas aštuntas žmogus.

Draudimo bendrovės "Gjensidige" verslo klientų departamento direktorius Rimtas Vaitkunskas sako, kad sveikatos draudimas Lietuvoje yra kasmet auganti draudimo rūšis ― per pirmus devynis šių metų mėnesius, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, rinka augo beveik 30 procentų.

"Tai nulėmė nuolat plečiamas su sveikata susijusių paslaugų spektras, kuriuo gali naudotis apdrausti darbuotojai. Taip pat matome, kad žmonės kiekvienais metais kreipia daugiau dėmesio į sveikatos stiprinimą ir profilaktiką", ― teigia Vaitkunskas.

Tyrimo duomenimis, beveik pusę šia paslauga besinaudojančių darbuotojų sudaro vadovaujamas pareigas užimantys žmonės ir specialistai.

Tarp apdraudusių savo darbuotojus sveikatos draudimu įmonių daugiausia yra IT, finansų, logistikos, gamybos, pardavimų, nekilnojamojo turto, paslaugų sektoriaus bendrovės, vis daugiau šiomis paslaugomis naudojasi ir regionuose įsikūrusios įmonės.

Tarp populiariausių sveikatos draudimo paketo paslaugų yra gydymas klinikose, dantų gydymas ir vaistinės prekės.

Lietuvos gyventojų apklausą atliko "Spinter tyrimai" draudimo bendrovės "Gjensidige" užsakymu.

33
Tegai:
Lietuva, draudimas
Dar šia tema
Lietuva ir Lenkija bendradarbiaus sveikatos priežiūros srityje
Vilniaus darželiuose ir sveikatos priežiūros įstaigose įjungiamas šildymas