Suklastotų dokumentų atpažinimo metodai

Lenkas bandė kirsti Lietuvos sieną su ukrainietišku dokumentu

12
(atnaujinta 13:08 2018.11.26)
Vyras pateikė suklastotą vairuotojo pažymėjimą Ukrainos piliečio vardu, vėliau paaiškėjo, kad vairuotojo pažymėjimo jis iš viso neturi

VILNIUS, lapkričio 26 – Sputnik. Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Lenkijos pilietį, dokumentų kontrolės metu pateikusį suklastotą Ukrainos vairuotojo pažymėjimą, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Sekmadienio popietę VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrino iš Lenkijos į Lietuvą vykusį lengvąjį automobilį "VW Touran". Transporto priemonę, kuri buvo pažymėta Suomijos registracijos numeriais, vairavo 41 metų Lenkijos pilietis.

Patikros metu Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnams vyras pateikė jo vardu išduotą Ukrainos vairuotojo pažymėjimą, kuris sukėlė įtarimų. Netrukus nustatyta, kad lenko pateiktas dokumentas – visiška klastotė. Taip pat pasieniečiai išsiaiškino, kad vairuotojo pažymėjimo šis užsienietis neturėjo. 

Vyrui už transporto priemonės vairavimą neturint tam teisės skirta 300 eurų bauda. Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Po apklausos vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. "VW Touran" perduotas įgaliotam asmeniui, turinčiam tvarkingus dokumentus.

12
Tegai:
vairuotojo pažymėjimas, Ukraina, Lenkija, Lietuva, pasieniečiai
Dar šia tema
Lietuvoje sulaikytas vokietis su suklastotu slovėnišku dokumentu
Suklastotą dokumentą pateikęs užsienietis, įtariama, bandė papirkti pasienietį
Pasieniečiai sulaikė gruziną, turėjusį suklastotą leidimą gyventi Lietuvoje
Pasieniečiams įkliuvo futbolo "sirgaliai" su suklastotais dokumentais
Lietuvos pasieniečiai sulaikė ukrainietį su suklastotu vairuotojo pažymėjimu