Lietuvos muitinė

Kaip Lietuvos muitininkai mikroautobusą su kontrabanda vaikėsi

34
(atnaujinta 12:22 2018.11.28)
Sulaikyto pažeidėjo mikroautobuse buvo rastas daugiau nei 62 tūkstančių eurų vertės cigarečių ir degtinės krovinys

VILNIUS, lapkričio 28 – Sputnik. Po atkaklių gaudynių muitinės mobiliųjų grupių pareigūnai Pasvalio apylinkėse sulaikė nuo jų mikroautobusu sprukusį šalčininkietį su pilnu kontrabandinių cigarečių ir degtinės automobiliu, praneša Lietuvos muitinės spaudos tarnyba.

Penktadienio pavakarę kelyje A10 patruliavę Kauno teritorinės muitinės mobiliosios grupės pareigūnai stabdė ir tikrino automobilius. Stabdant mikroautobusą "Volkswagen Transporter", šio vairuotojas ne sustojo, o padidinęs greitį nuvažiavo Pasvalio link. Muitinės pareigūnai, savo automobiliuose įjungę garso ir šviesos signalus, informavę apie situaciją policijos pareigūnus, nedelsdami pradėjo sekti pažeidėją. Pastarasis lėkė didžiuliu greičiu, pavojingai manevruodamas ir mėgindamas atitrūkti nuo pareigūnų.

Galiausiai "VW Transporter" jau Pasvalio apylinkėse išsuko į Talačkonių kaimą, įvažiavo į vieno iš namų kiemą, o iš mašinos iššokęs vairuotojas puolė bėgti. Tačiau toli pasprukti jam nepavyko: buvo pavytas pareigūnų, pargriautas ant žemės ir surakintas antrankiais.

В окрестностях Паславы сотрудники таможни арестовали контрабанду сигарет и водки
Kontrabandinių prekių prikimštas mikroautobusas

Paaiškėjo, kad muitininkams į rankas pakliuvo jau gerai žinomas šalčininkietis, kuris anksčiau buvo baustas už nelegalių rūkalų gabenimą. Šįkart jo automobilyje pareigūnai rado 19 950 pakelių įvairių rūšių baltarusiškų cigarečių, taip pat degtinės ir užpiltinės butelių. Bendra krovinio vertė yra daugiau nei 62 tūkstančiai eurų.

Šalčininkietis buvo sulaikytas dviem paroms, o vėliau paleistas, skyrus kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti. Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas.

34
Tegai:
gaudynės, Muitinė, Lietuva, kontrabanda
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (225)
Dar šia tema
Saldumynai su tabako prieskoniu: tarp dėžių su tortais - cigarečių kontrabanda
Su kontrabanda įkliuvęs ukrainietis tikėjosi atsipirkti bauda
Šiais metais sulaikyta beveik 15 mln. eurų vertės nelegalių rūkalų