Rusijos oro bendrovė Aeroflot

Rusija tapo populiariausiu tranzito maršrutu Lietuvoje

42
(atnaujinta 08:41 2018.12.04)
Rusijos bendrovė "Aeroflot", savo ruožtu, tapo lydere pagal skrydžių skaičių Lietuvos oro erdvėje

VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Rusija tapo populiariausia tranzitinių skrydžių kryptimi Lietuvoje, praneša Lietuvos valstybinės bendrovės "Oro Navigacija" spaudos tarnyba.

Lapkričio mėnesį oro bendrovės iš Lietuvos daugiausia skraidino į Jungtinę Karalystę, o tranzitu dažniausiai buvo skrendama į Rusiją, teigiama bendrovės spaudos tarnybos pranešime.

Iš Lietuvos lapkritį daugiausia skrista į Jungtinę Karalystę, Latviją, Vokietiją, Lenkiją ir Daniją. Tuo tarpu tranzitu per Lietuvą orlaiviai daugiausia keleivius skraidino į Rusiją, Vokietiją, Latviją, Suomiją bei Lenkiją.

Daugiausia skrydžių Lietuvos oro erdvėje lapkritį atliko penkios skrydžių bendrovės. Lydere tapo Rusijos bendrovė "Aeroflot", kuri atliko 1844 skrydžius, tai 15 procentų daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Antrą vietą užėmė Latvijos "Air Baltic", kuri taip pat padidino savo rodiklį — 1813 skrydžių, tai devyniais procentais daugiau nei pernai tuo pat metu. Suomijos "Finnair" atliko 1479 skrydžius, arba 13,2 procento mažiau nei pernai. Į lyderių penketuką taip pat pateko Vokietijos "Lufthansa" bei Airijos "Ryanair".

Spaudos tarnyba pažymi, kad praėjusiais metais bendrovė "Aeroflot" buvo trečioje vietoje, o dabar ji aplenkė "Finnair" ir "Air Baltic".

"Oro Navigacijos" duomenimis, Lietuvos oro erdvę į savo maršrutus įtraukia daugiau kaip 900 skrydžių bendrovių.

42
Tegai:
Aeroflot, Lietuva, Rusija
Temos:
Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (65)
Dar šia tema
Sportas lėktuve: kaip keleiviai mankštinasi skrydžio metu
Kylantis lėktuvas partrenkė žmogų Maskvos oro uoste
Kinijoje stiuardesė buvo atleista dėl rankos ir širdies pasiūlymo
Skridęs į Rusiją lėktuvas netikėtai nusileido Vilniuje dėl keleivio mirties
"Ryanair" sukritikuota už įgulos neveiklumą keleivio rasisto atžvilgiu
Lietuvos oro uostai pristato net 8-ias naujas kryptis