Naktinis traukinys, arcgyvinė nuotrauka

"Lietuvos geležinkeliai" paleidžia naktinį traukinį Kaunas–Vilnius

573
(atnaujinta 11:34 2018.12.04)
Anot bendrovės atstovų, maršrutas Vilnius–Kaunas atsinaujina iš esmės — maršrutai bus pritaikyti visiems vykstantiems į darbą ir grįžtantiems iš jo

VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. "Lietuvos geležinkeliai" nuo gruodžio 9 dienos pristato svarbius pokyčius populiariausio maršruto Vilnius–Kaunas keleiviams, keliones pradeda du ekspreso traukinių reisai bei naktinis traukinys Kaunas–Vilnius, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai.

Naktinis traukinys Kaunas–Vilnius važiuos kasdien, iš Kauno išvyks 22:30. "Lietuvos geležinkeliai" jau kurį laiką prie didžiųjų renginių Kaune pritaikydavo traukinių tvarkaraščius, įvertinus keleivių potencialą nuspręsta, kad toks traukinys važiuos ne tik renginių dienomis.

Be to, nuo šio sekmadienio, gruodžio 9 dienos, keliones maršrutu Vilnius–Kaunas–Vilnius pradės du nauji ekspresai, specialiai pritaikyti prie dirbančiųjų poreikių: Vilnius–Kaunas, išvykstantis 06:20 ir 17:50, bei Kaunas–Vilnius, išvykstantis 06:35, 07:35 ir 17:28. Šie traukiniai stos tik vienoje stotelėje — Kaišiadoryse.

Vienkartiniai bilietai maršrutu Vilnius–Kaunas kainuoja nuo 4,8 eurų, mėnesio trukmės terminuoti bilietai — nuo 126 eurų.

Maršrutas Vilnius–Kaunas ― vienas iš populiariausių maršrutų. Spalį tokias keliones rinkosi net 143 tūkst. keleivių, tai yra 41 proc. daugiau nei 2017-ųjų spalį.

Sekmadienį, gruodžio 9 dieną, startuoja naujieji traukinių tvarkaraščiai. Gruodį keleivių laukiantis pokytis — didžiausias per pastaruosius keliolika metų, o kasdien įvairiomis kryptimis kursuos net 12 proc. daugiau traukinių reisų nei iki šiol.

Pranešime pabrėžiama, kad sudarant naujus tvarkaraščius siekta, jog kuo daugiau keleivių traukiniais galėtų kasdien vykti į darbus ir grįžti iš jų, todėl tvarkaraščiai nuo šiol bus kruopščiai pritaikyti prie dirbančiųjų poreikių. Su naujais traukinių tvarkaraščiais galima susipažinti interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt.

573
Tegai:
traukinys, Vilnius, Kaunas, Lietuvos geležinkeliai
Dar šia tema
Į svečius pas latvius: naujas traukinio maršrutas Vilnius-Daugpilis
Nuo spalio traukinio maršrutas sujungs Klaipėdą ir Šilutę
Traukinio Kijevas-Minskas-Vilnius-Ryga maršrutą pratęs iki Talino