Kalėdų eglė Vilniuje, archyvinė nuotrauka

Vilniaus eglė septinta tarp gražiausių Kalėdų eglių visame pasaulyje

3209
(atnaujinta 07:57 2018.12.06)
Tinklalapis "Matador Network" aukštai įvertino Vilniaus Kalėdų eglę, sostinės gražuolė varžėsi su viso pasaulio eglėmis

VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Apie Vilniaus Kalėdų eglę rašo pasaulio žiniasklaida. Šį kartą sostinės žiemos švenčių simbolis tapo viena gražiausių iš devynių pasaulio eglių.

Jei norite pajusti švenčių dvasią, pasigrožėkite gražiausiomis pasaulio Kalėdų eglėmis, rašo Amerikos kelionių leidinys "Matador Network".

Vilniaus Senamiesčio centre spindi 27 metrų aukščio metalinė konstrukcija, kurią sudaro apie 6000 šakų ir puošia daugiau kaip penkių kilometrų ilgio lempučių girliandos. Eglė matoma visiems, kas skrenda virš Lietuvos sostinės, pabrėžia straipsnio autorė Skai Šerman (Skye Sherman).

Katedros aikštėje įsikūrusi Vilniaus Kalėdų eglutė šviečia daugybe spalvų ir net suteikia lankytojams galimybę pasivaikščioti po lempučių "antklode", o tai leidžia pasijusti taip, lyg būtum akinamos eglės viduje.

Eglė apsupta tradicine kalėdine muge, kur galima nusipirkti daugybę kalėdinių prekių.

"Euronews" įtraukė Vilniaus eglę į gražiausios pasaulio eglės pretendenčių sąrašą >>

Tarp Vilniaus eglės varžovių buvo žaliosios gražuolės iš Meksikos, Floridos, garsioji Rokfelerio eglė, Rio de Žaneiro, spalvota gražuolė iš Galeries Lafayette Paryžiuje, Italijos eglė ant kalvos, moderni Taivano eglutė, ir Rushmore kalne įsikūrusios eglės Pietų Dakotoje.

3209
Tegai:
Vilnius, Kalėdų eglė
Dar šia tema
Videofaktas: Melanija Tramp įžiebė pagrindinę JAV Kalėdų eglę
Vairuotojų dėmesiui: eismas Kauno Rotušės aikštėje šventiniu laikotarpiu
Kaip Vilnius įžiebė Didžiąją Menorą 30-osios litvakų Chanukos proga — video