Čiuožykla Lukiškių aikštėje, nuotrauka iš įvykio vietos

Šiandien Lukiškių aikštėje atidaroma Vilniaus kalėdinė čiuožykla

271
(atnaujinta 10:24 2018.12.07)
Pirmieji 85 čiuožyklos ledą penktadienio vakarą išmėgins nemokamai

VILNIUS, gruodžio 7 — Sputnik. Penktadienį, gruodžio 7 dieną, 17:00 Lukiškių aikštėje savivaldybė atidarys kalėdinę čiuožyklą.

"Beje, pirmieji 85 čiuožyklos ledą penktadienio vakarą išmėgins nemokamai, o greta čiuožyklos visų pamėgtas Lukiškių aikštės fontanas virs įspūdinga vandens, šviesos ir stiklo instaliacija!" — skelbia savivaldybės atstovai Facebook paskyroje.

Kalėdinė čiuožykla Vilniaus centre — tai šių metų naujiena žiemos švenčių programoje. Anksčiau buvo skelbiama, kad šioje vietoje iki 2018 metų gruodžio 1 dienos iškils paminklas partizanams, tačiau kol kas šis klausimas neišspręstas. O vilniečiai ir miesto svečiai pirmadieniais-penktadieniais galės pačiuožinėti sostinės centre nuo 12:00 iki 22:00, o šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 11:00 iki 21:45.

Каток в Вильнюсе
Čiuožykla Lukiškių aikštėje

Čiuožimo sesijos trukmė — 45 minutės, išskyrus paskutinę. Pertrauka ledui paruošti — 30 minučių.

Čiuožimo sesijos kaina su pačiūžų nuoma — 3 eurai, su savo pačiūžomis — 2 eurai.

Kaip buvo užliejama čiuožykla Lukiškių aikštėje — video >>

271
Tegai:
čiuožykla, Lukiškių aikštė
Dar šia tema
Vilniaus eglė — septinta tarp gražiausių Kalėdų eglių visame pasaulyje
Vilnius paskelbė žiemos švenčių programą
Sraigė

Rugpjūčio 12 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 14:22 2020.08.11)
Dvyniams patariama nebijoti žengti pirmojo žingsnio, naujų idėjų ir iniciatyvos, Šauliams palankus metas naujų idėjų realizavimui ir karjeros kilimui, Vandeniams derėtų išspręsti senas problemas

Rytoj horoskopo žvaigždės žada, kad intuicija ir kūrybiškumas pasieks savo piką. Tai, kas kitu metu reikalauja daug pastangų, rytoj gali ateiti lengvai. Tai taikoma studijoms, darbui ir moksliniam kūrybingumui. Tačiau tuo pat metu diena suponuoja pasyvumą, ribojasi su apatija. Aukštas kūrybingumas gali prieštarauti jūsų nenorui realizuoti šį potencialą, todėl, jei norite pasiekti kokių nors rezultatų, turite susiimti.

Avinas ( 03.21-04.20) Laikui būdingas padidėjęs impulsyvumas, skubėjimas, besiribojantis su neapgalvotumu. Geriau atidėti reikalus, reikalaujančius tikslumo ir apgalvotumo, nes neatsižvelgę ​​į jokias smulkmenas, tai tikrai sukels neigiamas pasekmes.

Jautis (04.21-05.21) Diena bus kuoina bėdų. Užpildykite savo darbo grafiką įvairiomis veiklomis. Dabar tinkamas laikas mokytis, sutvarkyti reikalus į savo dokumentus, kurti ir stiprinti verslo ryšius. Atkreipkite dėmesį į savo sveikatą.

Dvyniai (05.22-06.21) Nebijokite naujų idėjų ir nepraleiskite iniciatyvos. Šiuo laikotarpiu turėtumėte pamiršti apie vienatvę. Kaip įmanoma dažniau apsilankykite ten, kur linksma ir įdomu, su draugais. Dabar galite tikėtis naujo romantiško susidomėjimo.

Vėžys (06.22-07.22) Nepriimkite galutinių sprendimų verslo, finansų, ilgalaikio bendradarbiavimo srityse, jei pagrindas jiems nėra paruoštas iš anksto. Susitikimai su senais draugais gali patikti. Šią dieną dirbant su karštais ir aštriais daiktais, reikia būti ypač atsargiems.

Liūtas(07.23-08.23) Galite imtis naujų dalykų. Galite rasti išeitį iš daugelio situacijų, tačiau venkite perdėto darbo, nes jums tereikia poilsio ir gero miego. Yra palankus laikotarpis meilei. Jei norite užmegzti ryšį su jums patinkančiu žmogumi, imkitės iniciatyvos į savo rankas.

Mergelė (08.24-09.22) Šiai dienai nereikia planuoti daugybės dalykų, palikite daugiau laiko poilsiui. Nebijokite patys priimti atsakingų sprendimų, tačiau nekreipkite dėmesio į kitų patarimus. Spręskite sveikatos problemas.

Svarstyklės (09.23-10.22) Nesijaudinkite ir neleiskite kitiems patraukti jus į konfliktą. Jei santykiai su kuo nors palieka daug norimų rezultatų, šiame etape neverta taisyti situacijos, mažai tikėtina, kad jūsų pastangas vainikuos sėkmė. Būk ištikimas artimiesiems.

Skorpionas (10.23-11.21) Galite pradėti naują verslą, derėtis, pasirašyti dokumentus. Jei turite labai konkretų tikslą, tada šiuo metu jūs žengsite jo link užtikrintai. Blogai nusiteikę žmonės gali nublokšti už jūsų nugaros, todėl jiems neturėtų būti leista kalbėti.

Šaulys (11.22-12.21) Verslo srityje prasideda palankus laikas planuotiems reikalams įgyvendinti, sunkiems klausimams ir problemoms išspręsti. Atvejai, kuriems reikia daug veiklos, bus pateikiami lengvai.

Ožiaragis (12.22 - 01.20) Šiuo laikotarpiu gali atsirasti situacijų, kurioms reikia jūsų dėmesio ir skubių sprendimų priėmimo. Galite pasidalinti savo problemomis su artimaisiais, aptarti dominančias temas, sudaryti bendrus ateities planus. Tačiau per didelis kalbėjimas gali būti netinkamas.

Vandenis (01.21-02.19) Gali pasirodyti senos problemos. Priimkite ramiai, stenkitės nesijaudinti, bet kažkaip jas išlyginkite arba, jei įmanoma, ramiai išspręskite. Spręsdami problemas, gausite naujų jėgų naujam gyvenimui.

Žuvys (02.20-03.20) Ši diena gali būti gana įtempta dėl kitų dirglumo ir nesąmoningumo. Prieš užsidegdami, pagalvokite, kiek vertinate esamus santykius, nes šiuo laikotarpiu jūs galite juos nutraukti, ir tada jie niekada nebus atkurti.

Tegai:
horoskopas
Statybininkas, archyvinė nuotrauka

Statybų įmonei ir jos direktoriui baudos dėl nuslėptų beveik 33 tūkst. eurų mokesčių

(atnaujinta 18:16 2020.08.11)
Teismas įmonę ir jos direktorių pripažino kaltais dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo bei neteisingų duomenų apie pajamas pateikimo. Už tai kaltinamiesiems skirtos tūkstantinės baudos

VILNIUS, rugpjūčio 11 — Sputnik. Nustatyta, kad statybos darbus atliekančioje ir statybinėmis medžiagomis Klaipėdoje prekiaujančioje bendrovėje ne visos pardavimo pajamos buvo įtraukiamos į buhalterinę apskaitą, rašo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

Tyrimo metu paaiškėjo, kad per daugiau nei dvejus metus įmonė į apskaitą neįtraukė 55 sandorių, kurių vertė siekia daugiau nei 56 tūkst. eurų, iš jų pardavimo pajamos sudarė beveik 47 tūkst. eurų.

Atliekant ikiteisminį tyrimą nustatyta, kad darbuotojus įvairiems statybos darbams atlikti samdžiusi įmonė neapskaitė ir išmokėto darbo užmokesčio. Daugiau nei per dvejus metus 7 darbininkams neoficialiai grynaisiais pinigais buvo sumokėti beveik 26 tūkst. eurų, tokių išmokėjimų priskaičiuoti 92 atvejai.

Apklausus bendrovės samdytus darbininkus paaiškėjo, kad dalį darbo užmokesčio jie gaudavo oficialiai, pavedimu į banko korteles, o kitą dalį įmonės direktorius esą duodavo grynaisiais pinigais.

FNTT pareigūnai suskaičiavo, kad dėl bendrovės ir jos vadovo veiksmų valstybei padaryta žala siekia beveik 33 tūkst. eurų — tiek buvo nesumokėta mokesčių ir įmokų.

Statybos bendrovei skirtos 8 tūkstančių, o jos direktoriui — 5 tūkst. eurų dydžio baudos.

Tegai:
mokesčių vengimas, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT)
Dar šia tema
Transporto įmonė nuslėpė pusę milijono eurų mokesčių — video
FNTT pareiškė įtarimus SAM viceministrei dėl greitųjų COVID-19 testų pirkimo
Nelegalias paskolas teikęs asmuo bus teisiamas
Koronaviruso testas

PSO: yra vilties kovojant su COVID-19  

(atnaujinta 20:18 2020.08.11)
Organizacijos vadovas paragino visus pasaulio lyderius veikti ir piliečius laikytis naujų ribojančių priemonių

VILNIUS, rugpjūčio 11 — Sputnik. Nepaisant to, kad pasaulyje yra apie 20 milijonų koronavirusinės infekcijos atvejų, o mirčių skaičius artėja prie 750 tūkst., kovojant su COVID-19 pandemija, yra vilties užuomazgų. Tai pareiškė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) generalinis direktorius Tedros Adhanom Ghebreyesus, praneša RIA Novosti.

"Šiuo metu daugelis jūsų sielvartauja. Tai yra sunkus momentas pasauliui. Tačiau noriu paaiškinti: yra žali vilties daigai. Nesvarbu, kur yra šalis, regionas, miestas ar miestelis, niekada nevėlu sustabdytiCOVID-19 protrūkį", — cituoja jo žodžius PSO spaudos tarnyba.

Jis paragino parodyti pavyzdį kovojant su koronavirusine infekcija iš tokių šalių kaip Naujoji Zelandija, Ruanda ir keletas salų valstybių Karibų ir Ramiajame vandenyne, kurioms pavyko sustabdyti viruso plitimą ankstyvoje stadijoje.

"Naujoji Zelandija — pasaulinis pavyzdys, kaip kovoti su koronavirusu", — pabrėžė jis.

PSO vadovas paragino visus pasaulio lyderius veikti ir piliečius laikytis naujų ribojančių priemonių.

"Mano pranešimas yra visiškai aiškus: naikinti, naikinti ir dar kartą naikinti virusą", — padarė išvadą Gebreyesusas.

Anksčiau PSO vadovas teigė, kad šiuo metu nėra idealaus vaisto nuo koronaviruso ir, ko gero, jis niekada nepasirodys.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 19,7 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 728 tūkst. žmonių.

Tegai:
koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Mokslininkas papasakojo apie žmones, kuriems koronavirusas nedaro poveikio
Papasakota apie aviacijos sektoriaus atsigavimo perspektyvas