AgroBalt paroda, archyvinė nuotrauka.

Mažinama administracinė našta asmenims, vykdantiems alternatyvias veiklas

18
(atnaujinta 12:32 2018.12.12)
Paramos gavėjams, kuriems 5 metų laikotarpis nuo paramos sutarties pasirašymo baigiasi 2018 metų pradžioje, viduryje ar pabaigoje (t. y. susidaro nepilni kalendoriniai metai), ataskaitų kartu su kitais reikalingais dokumentais už 2018 metus Nacionalinei mokėjimo agentūrai teikti nebereikia

VILNIUS, gruodžio 12 — Sputnik. Alternatyvias veiklas vykdantiems ūkininkams, įmonėms ir gyventojams, užsiimantiems ne žemės ūkio veikla kaimo vietovėse ir 2007-2013 metų laikotarpiu pasinaudojusiems ES parama, sumažės administracinė našta, praneša Žemės ūkio ministerija.

Paramos gavėjams, kuriems 5 metų laikotarpis nuo paramos sutarties pasirašymo baigiasi 2018 metų pradžioje, viduryje ar pabaigoje (t. y. susidaro nepilni kalendoriniai metai), ataskaitų kartu su kitais reikalingais dokumentais už 2018 metus Nacionalinei mokėjimo agentūrai teikti nebereikia.

Projektų priežiūros laikotarpį sutrumpinus nuo 7 iki 5 metų, administracinė našta sumažės vykdantiems projektus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemones "Perėjimas prie ne žemės ūkio veiklos", "Parama verslo kūrimui ir plėtrai", "Kaimo turizmo veiklos skatinimas".

Visiems pareiškėjams, kuriems buvo nustatytas 7 metų priežiūros laikotarpis, Nacionalinė mokėjimo agentūra yra išsiuntusi oficialius raštus informuodama, kad priežiūra sutrumpinama iki 5 metų. Didžioji dalis pareiškėjų papildomai informuoti ir el. laiškais, t. y. tie, kurie buvo nurodę savo el. pašto adresą.

18
Tegai:
ataskaita, parama
Dar šia tema
Ekspertas: ūkininkai Baltijos šalyse gauna mažiausias dotacijas iš ES
Ūkininkai bus baudžiami už nelegalių herbicidų naudojimą
Lietuvos prezidentė pavadino žemdirbių reikalavimus ES pagrįstais