Kalėdinis bėgimas Vilniuje

Vilniuje sekmadienį vyks Kalėdinis bėgimas

18
(atnaujinta 15:39 2018.12.15)
Lietuvos sostinėje į tradicinį maratoną susirinks bėgikai iš visos Lietuvos

VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. Sekmadienį, gruodžio 16 dieną, sostinėje 43-jį kartą vyks "Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas", praneša Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

Žiemos bėgimo šventės organizatoriai laukia per tris tūkstančius dalyvių.

Kaip ir kasmet, dalyviai bėgs trijų, šešių ir dvylikos kilometrų distancijose, o mažieji nykštukai — 200 metrų. Bėgimas vyks nuo 09:00 iki 14:00. Savo pasirinktą distanciją bėgikai ir aktyvaus gyvenimo būdo entuziastai įveiks šventiškai pasipuošusiomis senamiesčio gatvėmis.

16.12 пройдет рождественский забег
Trijų kilometrų bėgimo distancija

Renginio organizatorius Darius Valavičius pažymėjo, kad startas bėgimui bus skelbiamas Gedimino prospekte prie Vinco Kudirkos aikštės. Pasak Valavičiaus, šiemet trasa buvo kiek pakoreguota, kad dalyviai pasigrožėtų pasipuošusiu miestu: trasa vingiuos pro Kalėdų eglutę Katedros aikštėje, Bernardinų sodą, Rotušės aikštę ir Vilniaus gatvę.  

"Taip jau susiklostė, kad "Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas" tampa paskutiniu metų bėgimu ir nuo jo prasideda pasiruošimas naujam sezonui. Kiek įmanoma, visada stengiuosi jame dalyvauti. Jis ypatingas tuo, jog jame nuolat vyrauja pakili šventinė nuotaika, daug įvairiai pasipuošusių dalyvių, daug šventėms grįžusių bėgikų. Visiems linkiu nors kartą patirti tą šventinę bėgimo dvasią ir iki susitikimo prie starto linijos!" — pasakė praeitų metų 6 km distancijos nugalėtojas Egidijus Adomkaitis.

16.12 пройдет рождественский забег
Šešių ir dvylikos kilometrų bėgimo distancija

Tradicijų laikosi ir bėgančiu Kalėdų seneliu kasmet virstantis Ričardas Kvedaravičus.  

"Dalyvauju, nes šis bėgimas yra pats smagiausias ir linksmiausias, nes čia žmonės persirengia ir įsikūnija į kokius nors personažus ar veikėjus. Bėgdamas dalinu saldainius ir palinkėjimus visiems, o ypač vaikučiams. Jiems gi smagu matyti, kaip Kalėdų senėlis bėga, sportuoja, o ne tik dovanas neša", — apie išskirtinę nuotaiką bėgime pasakė Kvedaravičus.

Šiemet su juo drauge 12 km ar 6 km distancijas įveiks visa šeima ir itin gausi sporto entuziastų grupės "#TiesiogAteik" komanda.

"Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas" vyks gruodžio 16 d., sekamdienį. Startas — Gedimino pr., prie Vinco Kudirkos aikštės.

Daugiau informacijos apie "Eurovaistinės Kalėdinį bėgimą" galima rasti renginio tinklalapyje.

Kalėdos sostinėje — 2018 Kalėdiniai renginiai  Vilniuje
© Sputnik /
"Kalėdos sostinėje — 2018" Kalėdiniai renginiai Vilniuje
18
Dar šia tema
Vilniuje vyks tradicinė iniciatyva "Parsinešk Kalėdas į savo namus"
Specialistų patarimai, kaip išvengti spūsčių per kalėdinį laikotarpį
Lietuvos prezidentė paskelbė akcijos "Knygų Kalėdos" pradžią
"Kalėdos sostinėje — 2018". Kalėdiniai renginiai Vilniuje