gyva muzika viešajame transporte

Vilniaus viešajame transporte gyva muzika

170
(atnaujinta 13:49 2018.12.17)
Vilniečiai ir miesto svečiai, netikėtai pakliuvę į koncertus viešajame transporte, reagavo maloniai: nustebo, šypsojosi, kai kurie net mėgino dainuoti kartu, plojo bei šoko

VILNIUS, gruodžio 17 — Sputnik. Švenčių šurmuliui įsibėgėjant sostinės viešojo transporto keleivius savaitgalį pasitiko maloni staigmena — naujuose autobusuose ir troleibusuose įsikūrė "Ratuota muzikos diena", kurios metu vyko skirtingų atlikėjų gyvos muzikos pasirodymai, praneša sostinės savivaldybė.

Taip SĮ "Susisiekimo paslaugos" ir UAB "Vilniaus viešasis transportas" artėjančių švenčių proga pasveikino savo keleivius ir padovanojo jiems netikėtų įspūdžių.

Šeštadienį nuo pat ryto gyvą vokalą ir būgnų, gitarų, fleitų, kitų instrumentų muziką keleiviai galėjo išgirsti greitųjų — 1G, 2G, 3G, 5G — maršrutų autobusuose bei 2,19 maršrutų troleibusuose. Maršrutai parinkti atsižvelgiant į didžiausius fiksuojamus keleivių srautus juose.

Be to, muzikinių pasirodymų žemėlapis sudėliotas taip, jog apimtų kuo didesnę Vilniaus dalį, nustebinant tiek centro prieigų, tiek daugelio sostinės mikrorajonų gyventojus, tiek į bei iš oro uostą keliaujančiuosius. Kiekviename minėtų maršrutų koncertavo vis kiti jaunieji atlikėjai: grupės "Eime", "Bluesberry", "Svaigalai" ir "Celsijus" bei atlikėjai Benignas Grybauskas, Urtė Jovaišaitė ir Ignas Kvasčevičius.

Vilniečiai ir miesto svečiai, netikėtai pakliuvę į koncertus viešajame transporte, reagavo maloniai: nustebo, šypsojosi, kai kurie net mėgino dainuoti kartu, plojo bei šoko.

"Tikrai praskaidrino dieną, nes buvo netikėta, pozityvu — gera matyti, kad žmonės vieni kitiems šypsosi, įsijaučia į akimirką. Muzika visuomet gerai nuteikia, o gyvas skambesys tuo labiau", — sakė vienas keleivių.

Primenama, kad Vilniuje jau važiuoja beveik 250 naujų autobusų, o per keletą artimiausių mėnesių išriedės ir 41 troleibusas. Viešojo transporto atnaujinimas nesustos ir toliau — planuojama, jog iki 2020 metų sostinės autobusų parkas pasipildys dar 135 naujais autobusais, tarp kurių ir pirmieji elektra varomi.

170
Dar šia tema
Patikrinimas su komfortu: Vilniaus kontrolieriai gavo naujus automobilius
Videofaktas: į Vilnių atkeliavo naujas troleibusas
Programėlė m.Parking startuoja Klaipėdoje
Kaune veikia programėlė, skirta atsiskaityti už viešąjį transportą
Nuo gruodžio pasikeis visų Vilniaus troleibusų maršrutų tvarkaraščiai