Snygis, archyvinė nuotrauka.

Kelininkai: itin sudėtingos eismo sąlygos Vilniaus, Utenos ir Panevėžio apskrityse

44
(atnaujinta 08:13 2018.12.18)
Dėl naktį buvusio ir vis dar besitęsiančio snygio keliai padengti sniego sluoksniu, yra slidūs

VILNIUS, gruodžio 18 — Sputnik. Dalyje šalies dėl buvusio ar tebesitęsiančio sniego ir vietomis susiformavusio plikledžio yra sudėtingos eismo sąlygos, praneša LRT.

Eismo informacijos centro specialistai teigia, kad sudėtingiausios eismo sąlygos yra Vilniuje, Utenos, Panevėžio apskrityse.

Šiuose regionuose dėl naktį buvusio ir vis dar besitęsiančio snygio keliai padengti sniego sluoksniu, yra slidūs. Sniego sluoksnis vietomis siekia 10–15 centimetrų. Vakarų Lietuvoje ant kelių susiformavo plikledis, ten keliai yra labai slidūs.

"Likusioje šalies dalyje keliai tiesiog šlapi, vietomis su šlapio sniego provėžomis. Vairuotojai turėtų būti atidūs, pasirinkti esamai kelio būklei tinkamą greitį ir jo neviršyti. Tai ypač aktualu rytų, šiaurės rytų, vakarinės šalies dalies gyventojams", ― sako Eismo informacijos centro specialistas Tomas Minkovskis.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną bus debesuota, kai kur su nedideliais pragiedruliais. Kai kur truputį pasnigs. Kai kur išliks plikledis. Vėjas pietinių krypčių, 2–7 metrų per sekundę. Aukščiausia temperatūra nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Gruodžio orai Lietuvoje ir Vilniuje
© Sputnik /
Gruodžio orai Lietuvoje ir Vilniuje
44
Tegai:
keliai, snygis
Dar šia tema
Kaip saugiai vairuoti iškritus sniegui
Kelininkai įspėja apie sudėtingas eismo sąlygas