Piniginė senjorės rankose

Kaune beveik 40 žmonių galėjo tapti kredito sukčiavimo aukomis

196
(atnaujinta 11:48 2018.12.27)
Sukčiavimu įtariami penki žmonės. Tarp jų yra Kauno advokatų kontoros "Turtuvos grupė" generalinė direktorė, taip pat jos vyras ir 86 metų pensininkė iš Vilniaus

VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Kauno apygardos teismas nagrinės galimo sukčiavimo bylą. Remiantis oficialiais duomenimis, sukčių aukomis tapo 38 žmonės, praneša LRT.

Vienas iš nukentėjusiųjų papasakojo, kad po savo senelio mirties paveldėjo jo butą. Netrukus asmuo pradėjo gauti skambučius, kuriuose buvo pranešama, kad jo miręs giminaitis neva turi kreditinę skolą. Skolų išieškojimo bendrovė "Turtuvos grupė" kreipėsi į teismą, prašydama iš paveldėtojo išieškoti 12 tūkstančių eurų. Dėl to palikimas buvo įšaldytas.

"Negalioja man nei nekaltumo prezumpcija, niekas. Teismas parašo, kad yra kažkoks kreipimasis dėl skolos, ir mano reikalas įrodyti, kad aš nesu ten dramblys, kad nesu skolingas 12 tūkstančių", — pasakė sukčiavimo auka.

Tyrimo metu teisėsaugos pareigūnai nustatė panašius sukčiavimo atvejus. Aferomis įtariami penki žmonės. Tarp jų — Kaune veikiančios bendrovės "Turtuvos grupė" generalinė direktorė, jos vyras, 86 metų senjorė iš Vilniaus.

"Pagal duomenis matosi, kad žmonės buvo pasiskirstę vaidmenimis, kiekvienas turėjo savo atskirą vaidmenį, ganėtinai gudriai sumanytus planus, ir naivesni žmonės tiesiog pakliūdavo į jų pinkles", — pranešė vieno iš nukentėjusiųjų advokatas Jurijus Petreikis.

Pranešama, kad bylos nagrinėjimas Kauno apygardos teisme numatomas sausio mėnesį.

196
Tegai:
sukčiavimas, Lietuva
Dar šia tema
Pradėtas tyrimas dėl internetinės parduotuvės telemaxi.lt
Lenkai neteisėtai gydėsi už Lietuvos biudžeto lėšas
Lietuvoje daugėja sukčiavimo su plastikinėmis kortelėmis atvejų
Telefoninis sukčius iš moterų apgaule išviliojo per 10 tūkst eurų