Lietuvos muitininkų sulaikyta cigarečių kontrabanda

Panevėžyje buvo sulaikyta didelė kontrabandinių cigarečių siunta

35
(atnaujinta 10:53 2018.12.29)
Nelegalios prekės buvo paslėptos vilkiko puspriekabėje, po lentomis

VILNIUS, gruodžio 29 — Sputnik. Panevėžio apylinkėse policijos ir muitinės pareigūnai sulaikė vieną didžiausių šiemet nelegalių cigarečių siuntų, praneša Lietuvos muitinės spaudos tarnyba.

Krovininiame vilkike, kurį vairavo Baltarusijos pilietis, buvo rasta 1329 dėžės kontrabandinių prekių (664,5 tūkstančio pakelių cigarečių). Nelegalaus krovinio vertė yra daugiau nei du milijonai eurų.

Pranešama, kad sunkvežimis važiavo į Latviją magistraliniu keliu A17. Dėžės su cigaretėmis gulėjo puspriekabės gale, temaskuotos medinėmis lentomis. Vairuotojas pateikė dokumentus, kuriuose buvo nurodyta, kad tranzitu per Lietuvą iš Baltarusijos į Vokietiją gabenamos lentos. Toks kelionės maršrutas pareigūnams pasirodė nelogiškas, o įtarimai, kad gabenamas nelegalus krovinys, tik sustiprėjo, paaiškėjus, kad vairuotojas neturi ir jokių bilietų į keltą.

Kontrabanda buvo aptikta po detalaus patikrinimo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, vilkiko vairuotojas suimtas.

Tai jau antras stambus cigarečių kontrabandos sulaikymas pastarosiomis savaitėmis. Gruodžio 7 dieną Lietuvos–Lenkijos pasienyje muitinės pareigūnai sulaikė medinėse sijose slėptą 224 tūkstančių pakelių cigarečių kontrabandą.

"Kontrabandos gyvatė": į Lenkiją gabenti 224 tūkst. pakelių nelegalių cigarečių >>

Kartu tai ir viena didžiausių šiemet Lietuvoje sulaikytų nelegalių cigarečių siuntų. Didžiausią cigarečių kontrabandą — 931 tūkstantį pakelių cigarečių — muitinės kriminalistai sulaikė gegužės 25 dieną Medininkuose.

35
Tegai:
Panevėžys, cigarečių kontrabanda
Dar šia tema
Lietuvos pasieniečiai sulaikė didelę rūkalų kontrabandą vagone su trąšomis
Vagone su trąšomis vėl buvo aptikta cigarečių kontrabanda
Muitinė pasidalino 2018 metų įsimintiniausiais kontrabandos sulaikymais ― video