Čiuožykla Lukiškių aikštėje, archyvinė nuotrauka

Čiuožykla Lukiškių aikštėje veiks iki pavasario

346
(atnaujinta 10:01 2019.01.08)
Džiugi žinia vilniečiams ir sostinės svečiams — pratęsiamas Vilniaus kalėdinės čiuožyklos Lukiškių aikštėje darbo laikas

VILNIUS, sausio 8 — Sputnik. Čiuožykla po atviru dangumi Lukiškių aikštėje veiks iki pat kovo 3 dienos, rašoma "Kalėdos sostinėje" tinklalapyje.

Šventiniu laikotarpiu čiuožykloje pramogavo daugiau nei 8000 vilniečių bei sostinės svečių.

Čiuožykla, kaip ir anksčiau, darbo dienomis veiks nuo 12:00 iki 22:00, o savaitgaliais kiek ilgiau — nuo 10:00 iki 22:00. Taip pat darbo dienomis kalėdinėje čiuožykloje vyks nemokamos ledo ritulio, čiuožimo bei kerlingo pamokėlės. Čiuožimo seanso su savomis pačiūžomis kaina — 2 eurai, o čiuožimo seanso su čiuožykloje nuomotomis pačiūžomis kaina — 3 eurai. 

Sostinės gyventojus ir svečius taip pat visą žiemą džiugins žiemos sezonui pritaikytas, originalia instaliacija virtęs Lukiškių aikštės fontanas. Šviesos, vandens ir stiklo instaliacija pagyvina žiemos vakarus mieste — stebina ne tik savo apšvietimu, gebančiu sukurti 4,2 milijardo spalvų, bet ir tuo, kad apšvietimo dekoracijos veikia esant kritinei 30 laipsnių šalčio temperatūrai.

346
Tegai:
čiuožykla, Lukiškių aikštė