Laužas Kaune Sausio 13-osios minėjimo proga, archyvinė nuotrauka

Kaunas paskelbė, kaip minės Laisvės gynėjų dieną

59
(atnaujinta 08:24 2019.01.11)
Savivaldybė kviečia visus kauniečius prisijungti prie Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginių Kaune

VILNIUS, sausio 11 — Sputnik. Kaune Laisvės gynėjų dienos minėjimas prasideda šeštadienį. Kauno savivaldybė kviečia visus dalyvauti renginiuose ir paskelbė programą.

Sausio įvykiai Vilniuje, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Игорь Носов

"Sausio 13-oji yra viena svarbiausių dienų mūsų šalies istorijoje. Diena, kuomet visas pasaulis įsitikino, kad Laisvės troškimas ir žmonių vienybė yra stipresni už blogio imperijos tankus. Ji primena, kad Laisvę gavome ne dykai. Visus kauniečius kviečiame prisijungti prie Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginių Kaune ir taip prisiminti bei atiduoti pagarbą tiems, kurių dėka jau beveik 28 metus esame patys savo ir savo šalies likimo šeimininkai", — teigiama pranešime spaudai.

Sausio 12 dieną

16:00 Pilietinė akcija "Neužmirštuolių pieva" Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

16:30 Varpų muzikos koncertas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje.

17:00 Pilietiškumo akcija prie laužų "Būkime kartu!" Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Dalyvaus aktorius Petras Venslovas, Kauno kultūros centro folkloro ansamblis "Kupolė" (vad. D. Bradauskienė).

Sausio 13 dieną

10:00 Šv. Mišios Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

10:40 Minėjimas-koncertas "Vardan Lietuvos". Dalyvauja Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų kolektyvai ir Berniukų chorinio dainavimo mokyklos "Varpelis" choras. (Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje)

14:00 Kūrybinės dirbtuvės: tapiserijos mozaika "Lietuva — mano veidas" Kauno kultūros centre (Kęstučio g. 1). Registracija tel. nr. 8 612 15828.

59
Tegai:
Kaunas, Laisvės gynėjų diena
Dar šia tema
Sausio 13-osios bylos nuosprendis bus paskelbtas vasarį
Bėgimo "Gyvybės ir mirties keliu" metu Vilniuje bus ribojamas eismas