Vilniaus oro uostas, archyvinė nuotrauka.

Nuo balandžio mėnesio vyks tiesioginiai skrydžiai tarp Vilniaus ir Tbilisio

91
(atnaujinta 09:50 2019.01.14)
Galimybę skristi maršrutu Vilnius–Tbilisis tris kartus per savaitę (antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais) keleiviai turės nuo balandžio 2 dienos

VILNIUS, sausio 14 — Sputnik. Šių metų balandžio pradžioje Vilniaus oro uostas pasiūlys dar vieną maršrutą — po dešimtmečio pertraukos sostinėje vėl atsiras skrydžiai į Sakartvelo sostinę Tbilisį, praneša LRT.

Triskart per savaitę į šį miestą tiesiogiai skraidins Lietuvoje iki šiol veiklos nevykdžiusi sakartveliečių oro linijų bendrovė "Georgian Airways". Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovo Aurimo Stikliūno teigimu, naujasis maršrutas yra labai svarbus tiek verslui, tiek turizmui.  

Galimybę skristi maršrutu Vilnius-Tbilisis tris kartus per savaitę (antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais) keleiviai turės nuo balandžio 2 dienos. Skrydis iš vienos sostinės į kitą truks apie tris valandas. 

Nuo Tbilisio centro oro uostas nutolęs apie 15 kilometrų, o susisiekimas su miestu puikiai išvystytas. Iš Sakartvelo sostinės keliautojai žiemą vos per kelias valandas galės pasiekti populiariąsias Gaudari ir Bakuriani slidinėjimo trasas, Kakheti regioną, garsėjantį savo vynuogynais, ar Boržomi kurortą, mėgstamą vasaros metu. 

Kauno oro uoste buvo aptarnautas milijonasis keleivis>>

Per metus aptarnaujanti 800 tūkst. keleivių ir šiuo metu tiesiogiai skraidinanti į 25 šalis "Georgian Airways" buvo įkurta 1993 metais Sakartvele — tai pagrindinė oro linijų bendrovė, savo veiklai kelianti aukščiausius standartus ir tikslus. Keleivių saugumas ir profesionalus aptarnavimas — įmonės prioritetas. 

Oro linijų bendrovė "Georgian Airways", pradėdama naują maršrutą Vilnius-Tbilisis, pasinaudojo viena iš Lietuvos oro uostų taikomų maršrutų plėtros skatinimo priemonių — finansine de minimis pagalba. 

91
Tegai:
Tbilisis, Vilnius, maršrutas
Dar šia tema
Nuo gruodžio vilniečiai mažiau kentės nuo lėktuvų keliamo triukšmo
Vilniaus oro uoste buvo sulaikytas "Small Planet Airlines" orlaivis
Konservatorius reikalauja nugriauti sovietinį Vilniaus oro uosto terminalą
Tikros emocijos: Vilniaus oro uostas vaizdo įrašu pasveikino savo keleivius
Lietuvoje pasikeis civilinės aviacijos priežiūros sistema