Vilniaus miesto policijos komisariatas

Kauno ir Panevėžio policija pastatys naujus pastatus 38 mln eurų

59
(atnaujinta 09:44 2019.01.20)
Komisariatų darbuotojai galės naudotis naujais objektais jau 2021 metų pabaigoje – 2022 metų pradžioje

VILNIUS, sausio 20 ― Sputnik. Nauji pastatai Kauno ir Panevėžio vyriausiesiems policijos komisariatams kainuos daugiau nei 38 milijonus eurų, praneša Lietuvos policijos spaudos tarnyba.

Projektavimas ir statyba truks trejus metus. Planuojama, kad Kauno ir Panevėžio gyventojams bei policijos darbuotojams naujos patalpos bus atidarytos 2021 metų pabaigoje – 2022 metų pradžioje.

Kaune statybos darbams bus išleista 17,2 milijono eurų. Už šiuos pinigus planuojama pastatyti apie 6,4 tūkstančio kvadratinių metrų ploto objektą. Į naują pastatą persikels trys policijos komisariatai, dalis administravimo padalinių, kriminalistinių tyrimų padalinys ir kiti.

Panevėžio komisariato projektas kainuos daugiau — 21,1 milijono eurų statybai, infrastruktūros sukūrimui, jos priežiūrai. Bendras objekto plotas bus apie 9,2 tūkstančio kvadratinių metrų. Bus pastatytas administracinis pastatas su areštine, garažu ir automobilių saugojimo aikštele, todėl nurodytu adresu gyventojams bus teikiamos visos policijos paslaugos.

Šiuo metu Kauno ir Panevėžio komisariatai užima keletą pastatų, kurių plotas yra 22,7 tūkstančių kvadratinių metrų ir 16 tūkstančių kvadratinių metrų, iš kurių dalis nuomojama. Preliminariais skaičiavimais, naujų objektų statyba leis kasmet sutaupyti apie 500 tūkstančių eurų išlaidų, susijusių su šių pastatų eksploatacija.

59
Tegai:
Lietuva, policijos komisariatas, Panevėžys, Kaunas
Dar šia tema
Kaune rastas dingusios antstolės kūnas
Blaivumo tikrinimo naujovė — bekontakčiai alkoholio detektoriai