Vilniaus oro uostas, archyvinė nuotrauka

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė du teisėsaugos ieškomus lietuvius

51
(atnaujinta 13:26 2019.01.25)
Lietuviai ir užsienyje negalėjo susilaikyti nuo pažeidimų — jie buvo deportuoti iš Nyderlandų ir Norvegijos

VILNIUS, sausio 25 — Sputnik. Vilniaus oro uoste pasieniečiams įkliuvo du teisingumo vengę asmenys: vieną vyrą už padarytus įstatymų pažeidimus išsiuntė Nyderlandų pareigūnai, kitą — Norvegijos teisėsaugininkai.

Ketvirtadienį Vilniaus oro uoste dirbę VSAT pareigūnai gavo žinių, jog iš Nyderlandų per Latvijos sostinę Rygą atskrendančiame lėktuve yra grąžinamas asmuo.

Netrukus buvo nustatyta, kad vyras nemalonumų su teisėsauga turi ir Lietuvoje. Nusikaltimo padarymu įtariamo vyro paiešką nuo sausio vidurio buvo paskelbęs Šiaulių policijos komisariatas. Apie keleivio sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir netrukus ieškomąjį perdavė policijai.

Tą pačią dieną Vilniaus oro uoste VSAT pareigūnai sulaikė ir 34-erių lietuvį. Tikrindami orlaivio įgulos perduotus dokumentus pasieniečiai išsiaiškino, kad iš Norvegijos grąžintas vyras nuo praėjusių metų kovo yra ieškomas Kauno policijos. Jis įtariamas nusikaltimo padarymu.

Keleivis tą pačią dieną perduotas iš Kauno atvykusiems policijos pareigūnams.

2018 metais VSAT pareigūnams įkliuvo 1014 asmenų, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos.

51
Tegai:
Vilniaus oro uostas, Lietuva, Vilnius
Dar šia tema
Per 2018-uosius Lietuvos oro uostai pasiekė neregėtą rekordą
Ką Lietuvos oro uostų keleiviai pernai bandė neteisėtai skraidinti bagaže
Kauno oro uoste sulaikytas nusikaltimu Lietuvoje įtariamas latvis