Keleivinis lėktuvas, archyvinė nuotrauka

Lietuvą ir Izraelį sujungs kasdieniai tiesioginiai skrydžiai

54
(atnaujinta 11:36 2019.01.30)
Tikimasi, jog didelį impulsą ekonominių santykių plėtrai suteiks artimiausiu metu į Lietuvą atvyksiantys Izraelio verslo atstovai

VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Baigdamas vizitą premjeras Saulius Skvernelis susitiko su Izraelio ministru pirmininku Benjaminu Netanjahu ir aptarė abiem valstybėms svarbius klausimus.

"Labai vertiname draugiškus ryšius tarp abiejų valstybių. Lietuva yra Izraelio draugas ir balsas tiek ES, tiek tarptautinėse organizacijose. Jau daugelį metų puoselėjamas tarpusavio supratimas, plėtojami ekonominiai, moksliniai ir kultūriniai ryšiai, ypatingai vertiname Izraelio pastangas stiprinti taiką ir saugumą kovojant su terorizmu", — cituoja premjerą Vyriausybės spaudos tarnyba.

Ministrai pirmininkai susitarė, kad Lietuvą ir Izraelį sujungs tiesioginiai kasdieniai skrydžiai, kurie bus orientuoti į verslo segmentą.

Aušvico koncentracijos stovykla
© Sputnik / Валерий Мельников

Susitikimo metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas ekonominių santykių raidai. Akcentuota, jog Lietuva pasirengusi toliau gerinti reguliacinę aplinką, kad Izraelio verslo bendrovės galėtų kuo greičiau įsikurti. Pabrėžta, jog itin svarbus būtų Izraelio komercinių bankų susidomėjimas Lietuvos bankininkystės sektoriumi. Taip pat kalbėta apie glaudesnį startuolių bendradarbiavimą, Lietuva galėtų sudaryti itin palankias sąlygas Izraelio startuoliui įsikurti. Didelis potencialas regimas plėtojant bendradarbiavimą gyvybės mokslų, lazerių srityje. 

Šiuo metu iš Vilniaus į Tel Avivą vykdomi skrydžiai antradieniais ir šeštadieniais.

54
Tegai:
tiesioginiai skrydžiai, skrydžiai, Izraelis, Lietuva
Dar šia tema
Izraelis ruošiasi priimti rekordinį turistų skaičių "Eurovizijos" metu
"Wizz Air" panaikino penkis skrydžius iš Vilniaus oro uosto
LOT paskelbė bilietų prekybą skrydžiams iš Vilniaus į Londono Sitį