Moteris

Panevėžietis prostitucijai verbavo pataisos namų

65
(atnaujinta 14:37 2019.01.31)
Atliekantis bausmę pataisos namuose vyras socialiniuose tinkluose siūlė darbą jaunoms merginoms, o atsiliepusias į skelbimus vertė teikti seksualines paslaugas

VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Panevėžio apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 25 metų panevėžietis kaltinamas vaiko verbavimu prostitucijai, prekyba žmonėmis bei pelnymusi iš kito asmens prostitucijos, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

Įtariama, kad šias nusikalstamas veikas kaltinamasis galimai vykdė atlikdamas bausmę įkalinimo įstaigoje.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, atliekantis bausmę pataisos namuose panevėžietis galimai vykdė nusikalstamas veikas 2017 metų rudenį, pasinaudodamas mobiliojo ryšio telefonu.

Įtariama, kad socialiniuose tinkluose jis siūlė darbą jaunoms merginoms. Atsiliepusiai į šį skelbimą vienai nepilnametei kaltinamasis paaiškino, kad jai reiks paimti ir žmonėms perduoti siuntinius. Kai mergina sutiko ir atėjo į susitikimo vietą, nepažįstamas vyras jai paaiškino sumokėsiąs pinigus už jam suteiktas seksualines paslaugas. Mergina atsisakė tai daryti. Vėliau su ja dar kelis kartus telefonu susisiekęs kailtinamasis atvirai įkalbinėjo užsiiminėti prostitucija.

Įtariama, kad beveik tuo pačiu metu kaltinamasis socialiniuose tinkluose užmezgė pažintį su kitame Lietuvos regione gyvenančia jauna mergina. Vargingai gyvenanti, patikli jaunuolė buvo įtikinta persikelti į Panevėžį. Jai žadėta, kad gaus didelį atlygį už turtingų vyrų lydėjimą į renginius.

Tik atvykusi į Panevėžį mergina sužinojo, kad jai teks už pinigus teikti seksualines paslaugas. Baimindamasi, kad jai nesutikus nukentės pati ar jos artimieji, nukentėjusioji kurį laiką pakluso ir susitikinėjo su galimai kaltinamojo surandamais klientais, tačiau vėliau neištvėrė ir kreipėsi pagalbos į policiją.

"Tyrimo duomenimis, kaltinamasis pasinaudojo nukentėjusiosios pažeidžiamumu, ją įbaugino ir griežtai kontroliavo — pats surasdavo klientus ir nurodydavo, kiek jų mergina turi aptarnauti, kokią dalį gautų pinigų ji turi per kitus asmenis jam perduoti", — pasakė ikiteisminį tyrimą kontroliavęs prokuroras Aurelijus Navickas.

Už vaiko verbavimą prostitucijai numatomas laisvės atėmimas nuo trejų iki 12 metų, už prekybą žmonėmis — nuo dvejų iki 10 metų nelaisvės, už pelnymąsi iš kito asmens prostitucijos — baudą, laisvės apribojimą, areštą arba laisvės atėmimą iki ketverių metų.

Kartu su panevėžiečiu į teisiamųjų suolą sės ir 26 metų Pasvalio rajono gyventojas, kuris kaltinamas į prostituciją įtrauktos merginos seksualiniu prievartavimu. Įtariama, kad nukentėjusiajai atsisakius teikti jam seksualines paslaugas, kaltinamasis galimai panaudojo fizinį smurtą ir jai grasino, kad būtų lytiškai patenkintas. Už tai jam gresia areštas arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.

65
Tegai:
prostitucija, Panevėžys, Lietuva
Dar šia tema
Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prekybos žmonėmis
Vilnius

Gruodį naujų lengvųjų automobilių registravimas išaugo beveik 25%

(atnaujinta 13:05 2021.01.16)
Praėjusių metų sausį-gruodį Lietuvoje iš viso įregistruoti 43 323 nauji lengvieji automobiliai, t.y 14,8% mažiau nei 2019 metais

VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Šių metų gruodį Lietuvos naujų lengvųjų automobilių registravimas išaugo 24,8% iki 4 503 vnt., kai 2019 metų gruodį šalyje buvo įregistruoti 3 608 automobiliai, pranešė portalas "AutoTyrimai".

Reeksportas ir toliau išlieka reikšmingiausiu rinkos veiksniu: 2 649 įregistruoti nauji automobiliai (iš jų — 1 191 "Fiat" ir 978 "Jeep") buvo išregistruoti dar iki mėnesio pabaigos, o dar 20 bus išregistruota artimiausiu metu.

Gruodį asmeninių automobilių registravimas išaugo 30,5% iki 4 278 vnt., o lengvųjų komercinių transporto priemonių apimtis krito 32,0% iki 225 vnt. Kalbant apie atskiras darbo dienas, pati sėkmingiausia buvo gruodžio 29 dieną, kai įregistruoti 396 automobiliai, o prasčiausia buvo gruodžio 21 dieną, kuomet įregistruoti 87 automobiliai.

Praeitą mėnesį šalies naujų automobilių rinkoje pirmavo "Fiat" markė (1 235 vnt.), antroje vietoje liko "Jeep" (1 070), trečiąją vietą užėmė "Alfa Romeo" (651), ketvirtą — "Toyota" (291), penktą — "Volkswagen" (272). Tarp prestižinių markių pirmavo "Alfa Romeo" (651 vnt.), antroje vietoje — "Volvo" (52).

Gruodį tarp asmeninės paskirties automobilių pirmavo "Fiat 500" (714 vnt.), "Jeep Renegade" (647), "Alfa Romeo Stelvio" (593), "Jeep Compass" (418) ir "Fiat Tipo" (399). Tarp lengvųjų komercinių automobilių populiariausi buvo "Renault Master" (35 vnt.) ir "Iveco Daily" (19).

Gruodžio mėnesį Lietuvoje debiutavo "Mercedes-Benz" elektrinis vienatūris EQV, giminingas V klasės modeliui.

Praėjusių metų sausį-gruodį Lietuvoje iš viso įregistruoti 43 323 nauji lengvieji automobiliai, t.y 14,8% mažiau nei 2019 metais (50 819 vnt.).

Tegai:
automobiliai, Lietuva
Dar šia tema
Šalies gyventojams priminta apie saugos diržų transporto priemonėse svarbą
Automobilių prekeiviai nuslėpė daugiau nei 145 tūkst. eurų mokesčių
Liemens apimtis

Moteris numetė 54 kilogramus svorio baimės prarasti dantis

(atnaujinta 13:05 2021.01.16)
Po pusantrų metų moteris pastebėjo sveikatos pagerėjimą. Pirmą kartą ji galėjo apsirengti moteriškus drabužius. Be to, jai nebereikėjo prašyti papildomo diržo lėktuve

VILNIUS, sausio 16 — Sputnik. Teksaso valstijos Amerikos miesto Hiustone gyventoja, sverianti 195 kilogramus, per dvejus metus numetė 54 kilogramus, bijodama prarasti dantis. Apie tai praneša Runner's World.

2018 metų liepą tuomet 25-erių Jessica Marie Fuentes nukrito ir nusilaužė dantį. Nuvykus pas odontologą, gydytoja pasakė, kad jei amerikietė nepakeis mitybos įpročių, iki 30 metų ji liks be dantų.

Tuo metu ji svėrė 195 kilogramus. Fuentes sveikata pablogėjo. Prieš tai ji bandė sulieknėti. 2015 metais brolis bandė ją pripratinti prie bėgimo. Net sverdama 195 kilogramus, moteris per dvi valandas sugebėjo nubėgti penkis kilometrus.

Nepaisant to, numestas svoris jai grįžo. Ilgą laiką moteris nemylėjo savęs ir išgyveno nemalonias emocijas. Tačiau tada ji suprato, kad pakeisti savo gyvenimo būdą gali tik suėmusi save į rankas.

2019 metais amerikietė pradėjo palaipsniui mesti svorį. Ji bėgiojo ir dirbo laikydamasi dietos. Fuentes pradėjo kontroliuoti valgomas porcijas. Draugė patarė jai keto dietą.

Po pusantrų metų ji pastebėjo savo sveikatos pagerėjimą. Pirmą kartą ji galėjo apsirengti moteriškus drabužius. Be to, jai nebereikėjo prašyti papildomo diržo lėktuve.

Dabar amerikietė sveria 140 kilogramų, tačiau jos tikslas yra pasiekti 79 kilogramų svorį.

Anksčiau buvo pranešta, kad Anglijos Durhamo grafystės gyventojas, priaugęs riebalų iki 95 kilogramų, per keturis mėnesius numetė 22 kilogramus ir atskleidė sėkmės paslaptį. Ji pakeitė mitybą ir bando nueiti dešimt tūkstančių žingsnių per dieną.

Tegai:
antsvoris
Dar šia tema
Tinklaraštininkas išbandė neįprastą dietą, numetė svorio ir konstatavo sau atbukimą
Kaip valgyti picą ir numesti svorio. Sveikos mitybos paslaptys iš įvairių šalių
Mokslininkai paneigė populiarų mitą apie svorio metimą