Moteris

Panevėžietis prostitucijai verbavo pataisos namų

64
(atnaujinta 14:37 2019.01.31)
Atliekantis bausmę pataisos namuose vyras socialiniuose tinkluose siūlė darbą jaunoms merginoms, o atsiliepusias į skelbimus vertė teikti seksualines paslaugas

VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Panevėžio apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 25 metų panevėžietis kaltinamas vaiko verbavimu prostitucijai, prekyba žmonėmis bei pelnymusi iš kito asmens prostitucijos, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

Įtariama, kad šias nusikalstamas veikas kaltinamasis galimai vykdė atlikdamas bausmę įkalinimo įstaigoje.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, atliekantis bausmę pataisos namuose panevėžietis galimai vykdė nusikalstamas veikas 2017 metų rudenį, pasinaudodamas mobiliojo ryšio telefonu.

Įtariama, kad socialiniuose tinkluose jis siūlė darbą jaunoms merginoms. Atsiliepusiai į šį skelbimą vienai nepilnametei kaltinamasis paaiškino, kad jai reiks paimti ir žmonėms perduoti siuntinius. Kai mergina sutiko ir atėjo į susitikimo vietą, nepažįstamas vyras jai paaiškino sumokėsiąs pinigus už jam suteiktas seksualines paslaugas. Mergina atsisakė tai daryti. Vėliau su ja dar kelis kartus telefonu susisiekęs kailtinamasis atvirai įkalbinėjo užsiiminėti prostitucija.

Įtariama, kad beveik tuo pačiu metu kaltinamasis socialiniuose tinkluose užmezgė pažintį su kitame Lietuvos regione gyvenančia jauna mergina. Vargingai gyvenanti, patikli jaunuolė buvo įtikinta persikelti į Panevėžį. Jai žadėta, kad gaus didelį atlygį už turtingų vyrų lydėjimą į renginius.

Tik atvykusi į Panevėžį mergina sužinojo, kad jai teks už pinigus teikti seksualines paslaugas. Baimindamasi, kad jai nesutikus nukentės pati ar jos artimieji, nukentėjusioji kurį laiką pakluso ir susitikinėjo su galimai kaltinamojo surandamais klientais, tačiau vėliau neištvėrė ir kreipėsi pagalbos į policiją.

"Tyrimo duomenimis, kaltinamasis pasinaudojo nukentėjusiosios pažeidžiamumu, ją įbaugino ir griežtai kontroliavo — pats surasdavo klientus ir nurodydavo, kiek jų mergina turi aptarnauti, kokią dalį gautų pinigų ji turi per kitus asmenis jam perduoti", — pasakė ikiteisminį tyrimą kontroliavęs prokuroras Aurelijus Navickas.

Už vaiko verbavimą prostitucijai numatomas laisvės atėmimas nuo trejų iki 12 metų, už prekybą žmonėmis — nuo dvejų iki 10 metų nelaisvės, už pelnymąsi iš kito asmens prostitucijos — baudą, laisvės apribojimą, areštą arba laisvės atėmimą iki ketverių metų.

Kartu su panevėžiečiu į teisiamųjų suolą sės ir 26 metų Pasvalio rajono gyventojas, kuris kaltinamas į prostituciją įtrauktos merginos seksualiniu prievartavimu. Įtariama, kad nukentėjusiajai atsisakius teikti jam seksualines paslaugas, kaltinamasis galimai panaudojo fizinį smurtą ir jai grasino, kad būtų lytiškai patenkintas. Už tai jam gresia areštas arba laisvės atėmimas iki septynerių metų.

64
Tegai:
prostitucija, Panevėžys, Lietuva
Dar šia tema
Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl prekybos žmonėmis
Kelias miške, archyvinė nuotrauka

Gegužės 27 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 22:15 2020.05.26)
Atminkite, kad rytoj apginti savo poziciją ir priimti svarbų sprendimą bus lengviau nei įprastai. Ir svarbiausia: visi rytoj priimti sprendimai bus konkretūs, praktiški ir daug žadantys

Nepraleiskite progos — rytoj viskas jūsų rankose! Rytoj geriausia suplanuoti viską atsakingai ne tik darbo vietoje, bet ir asmeninėse bei finansinėse srityse.

Avinas (03.21-04.20) Galite pradėti dirbti prie naujo projekto. Jei sulauksite įdomių pasiūlymų, sutikite su jais. Meilėje nepraleiskite progos, leiskite mylimam žmogui suprasti, kad jūs trokštate ilgalaikių santykių.

Jautis (04.21-05.21) Reiktų nuveikti daugybę dalykų ir priimti daug svarbių sprendimų. Bet tai darykite savo noru. Lėtai, bet užtikrintai ženkite link užsibrėžto tikslo. Dabar gali pasisekti meilėje.

Dvyniai (05.22-06.21) Dabar turite veikti savarankiškai. Tai išgelbės jus nuo daugelio nusivylimų. Tyrinėkite situaciją ir kantriai užmegzkite ryšius su žmonėmis, kurių pagalba gali praversti. Venkite kalbėtis su žmonėmis, kurių elgesys ir įpročiai jus erzina.

Семья в горах, архивное фото
Šeima kalnuose.

Vėžys (06.22-07.22) Stenkitės neduoti pažadų, jei nenorite susirasti priešų. Neturėtumėte imtis reikalų, kurie jums yra migloti, nes nepažįstamoje srityje galite padaryti klaidų.

Liūtas (07.23-08.23) Šią dieną praleiskite aktyviai. Sunkumų gali kilti dėl skubotų sprendimų, nenoro įsiklausyti į kitų žmonių nuomonę ir perdėtos arogancijos. Verta riboti pašalinius kontaktus, nes šiuo metu galimos intrigos iš konkurentų pusės.

Mergelė (08.24-09.22) Dėl iškilusių sunkumų asmeniniame fronte jums bus sunku visiškai atsiduoti profesinių klausimų sprendimui. Tačiau nepainiokite darbo ir asmeninių santykių, nes pirmiausia dėl to nukentėsite patys, o žmonėms, įsitraukusiems į tai, taip pat bus sunku.

Svarstyklės (09.23-10.22) Nesitikėkite svaiginamos sėkmės profesinėje veiklos srityje. Net jei išmėginsite viską, arba nepavyks, arba akivaizdžiai bus nuvertintas jūsų rezultatas. Tačiau dabar santykiuose su mylimu žmogumi galima tikėtis malonių netikėtumų. Šis laikotarpis taip pat palankus naujoms pažintims.

Пейзаж, архивное фото
© CC0 / Pexels
Peizažas.

Skorpionas (10.23-11.21) Šią dieną vargu ar galima pavadinti lemtinga. Stenkitės paįvairinti savo darbą ir laisvalaikį, nesitikėdami, kad kas nors jus linksmins ar atliks jūsų pareigas. Meilėje dabar turite duoti daugiau nei imti. Tačiau jūsų interesai nebus suvaržyti.

Šaulys (11.22-12.21) Stenkitės nesiginčyti su viršininkais ir vyresniais giminaičiais. Net jei esate teisus, mažai tikėtina, kad pašnekovas sutiks su jūsų nuomone. Todėl geriau pasiekti savo tyliai. Asmeniniame gyvenime dabar verta įtraukti naujų spalvų.

Ožiaragis (12.22-01.20) Neatidėliokite svarbių klausimų sprendimo. Dabar tinkamas laikas viskam, kas susiję su meile ir asmeniniu gyvenimu.

Vandenis (01.21-02.19) Šią dieną galite atsidurti tarp dviejų ugnių. Todėl pabandykite iš anksto apgalvoti traukimosi kelią ar taktiką, su kuria išvengsite šios situacijos. Tačiau drąsiai tikėkitės mylimo žmogaus pagalbos.

Полянка в лесу, архивное фото
© CC0 / Pixabay
Miškas.

Žuvys (02.20-03.20) Jei turite kokių nors atidėtų reikalų — dabar pats laikas juos atlikti. Dabar jūs galėsite tai padaryti, nes ateina dienos, kai bus daug darbo.

Tegai:
horoskopas
Meškerė, archyvinė nuotrauka

Nesėkmingas laimikis: Akmenės rajone žvejai rado gyvsidabrio kolbas

(atnaujinta 21:38 2020.05.26)
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai teritoriją aptvėrė, šią savaitę bus pradėti žvalgymo darbai

VILNIUS, gegužės 26 — Sputnik. Akmenės rajone, Pakalniškių kaime, rasta užkasto gyvsidabrio, pranešė Aplinkos ministerijos Aplinkos apsaugos departamentas (AAD).

Apie tokį pavojingą radinį bendruoju pagalbos telefonu pranešė žvejai. Jie šalia didžiųjų karjerų ieškodami sliekų rado keletą užkastų gyvsidabrio kolbų.

Откопанные рыбаками ртутные колбы в Акменском районе
Kolbos, kurias iškasė žvejai

Į vietą nuvykę AAD pareigūnai ir Aplinkos apsaugos agentūros specialistai paėmė mėginius dirvožemio tyrimams. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai teritoriją aptvėrė. Šią savaitę bus pradėti žvalgymo darbai, tikrinama, koks kiekis gyvsidabrio iš tikrųjų užkastas ir kaip jį saugiai surinkti ir perduoti atliekų tvarkytojams.

Tegai:
Aplinkos ministerija, žvejai, pavojinga sveikatai medžiaga
Dar šia tema
Biologas įvertino tariamo gyvsidabrio išmetimo Klaipėdoje poveikį
Kėdainių rajono vandenyje nustatytas didelis gyvsidabrio kiekis
Greitoji pagalba Indijoje

Tėvai per klaidą palaidojo kūdikį gyvą

(atnaujinta 22:28 2020.05.26)
Incidentas įvyko Indijoje, kūdikis gimė pustrečio mėnesio anksčiau, pakeliui iš vietos poliklinikos į ligoninę, kur yra reanimacija naujagimiams, jis nustojo judėti, tada šeima nusprendė jį palaidoti

VILNIUS, gegužės 26 — Sputnik. Indijos Gudžarato valstijoje tėvai per klaidą palaidojo gyvą kūdikį, rašo leidinys "The Indian Express".

Kitą rytą mergaitę rado praeivis. Vyras pakvietė kaimynus, kurie padėjo iškasti kūdikį, po to jie iškvietė medikus ir teisėsaugos pareigūnus.

Vietos gyventojai nusprendė nelaukti greitosios pagalbos ir patys nuvežė mažylę į polikliniką, kur medikai atpažino vaiką. Kaip paaiškėjo, jie incidento išvakarėse padėjo jos motinai pagimdyti. Kūdikis gimė 24 nėštumo savaitę, tai yra dviem su puse mėnesio anksčiau nei įprasta. Poliklinikoje nebuvo reanimacijos naujagimiams, todėl gydytojas rekomendavo tėvams nuvežti dukrą į privačią ligoninę.

Kaip papasakojo patys tėvai, pakeliui vaikas nustojo judėti, po to šeima nusprendė jį palaidoti.

Išgelbėta mergaitė buvo nuvežta į reanimaciją, tačiau po 30 valandų ji mirė.

Anksčiau tapo žinoma, kad Kinijos Šansi provincijoje gelbėtojai ištraukė iš kapo moterį, kuri tris dienas praleido po žeme.

Paaiškėjo, kad sūnus įmetė motiną į apleistą kapą kapinėse, o vėliau užbėrė žeme, kad nuslėptų nusikaltimą.

Tegai:
kūdikis, vaikai, Indija
Dar šia tema
Kinijos kaimo gyventojas buvo palaidotas automobilyje
"Palaidojo ne tą": šeima iš Rusijos įsitikinusi, kad jų sūnaus kūną sukeitė