Lietuvė kontrabandines cigaretes slėpė dujų balione

Lietuvė kontrabandines cigaretes slėpė dujų balione

53
(atnaujinta 12:18 2019.02.04)
Už rūkalų gabenimą per sieną mikroautobuse įrengtoje slėptuvėje moteriai paskirta tūkstantinė bauda ir konfiskuotas automobilis

VILNIUS, vasario 4 — Sputnik. Iš Kaliningrado srities vykusi Lazdijų rajono gyventoja nelegalių rūkalų mėgino atsigabenti mikroautobuso dujų balione įrengtoje slėptuvėje, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Šeštadienį vakare VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai Šakių rajono Ramoniškių kaime, apie kilometrą nuo Ramoniškių kontrolės punkto, patikrinti sustabdė mikroautobusą "Volkswagen Transporter" lietuviškais numeriais. 27-erių Lazdijų rajono gyventoja juo į Lietuvą buvo ką tik įvažiavusi iš Kaliningrado srities.

VSAT pareigūnai, jau turėję išankstinės informacijos, kad šia transporto priemone gali būti bandoma gabenti nelegalų krovinį, mikroatobusą atidžiai apžiūrėjo Rociškių užkardoje.

Netrukus paaiškėjo, kad automobilio dujų balione įrengtoje slėptuvėje buvo sukrauta 640 pakelių cigarečių "NZ Gold Super Slims" be banderolių.

Контрабанда сигарет
Dujų balione aptiktos kontrabandinės cigaretės

Pasieniečiai Lazdijų rajono gyventojai dėl kontrabandos pradėjo administracinės bylos teiseną. Moteriai skirta 1820 eurų bauda bei konfiskuotas rūkalams gabenti pritaikytas automobilis.

Vairuotoją po apklausos VSAT pareigūnai paleido, o cigaretės ir mikroautobusas saugomi Rociškių pasienio užkardoje.

53
Tegai:
Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Lietuva, cigarečių kontrabanda
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (238)
Dar šia tema
Iš Ukrainos atvažiavusiame autobuse aptikti 4 kg kanapių
Vilnietis vežė kontrabandą į Lietuvą, net nepaslėpęs jos
Šešėlinė prekyba nemažėja: 20 proc. rūkalų Lietuvoje — kontrabanda