Krepšinis

Lietuvos krepšininkas įtariamas sandėrio sudarymu su lažybininkais

23
(atnaujinta 12:22 2019.02.05)
Policija tikrina informaciją apie tai, kad krepšinio varžybose vienas iš žaidėjų tyčia pelnė mažai taškų, o su juo susiję asmenys, atlikę statymus lažybų punktuose, iš to pasipelnė

VILNIUS, vasario 5 — Sputnik. Kaune pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto bandymo paveikti sąžiningą profesionalių sporto varžybų eigą arba varžybų rezultatą, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

Anot policijos pareigūnų, šių metų sausio 24 dieną buvo gauta informacija apie įtartinus statymus ir galimą manipuliavimą sporto varžybomis. Įtariama, kad sausio 23 dieną vykusiose krepšinio varžybose vienas iš žaidėjų galėjo tyčia pelnyti mažai taškų, o su juo galimai susiję asmenys, atlikę statymus lažybų punktuose, iš to galimai pasipelnė.

Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas. Tam, kuris manipuliavo sporto varžybomis, gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorai.

23
Tegai:
policija, Kaunas, krepšinis