Eurovizija 2019, archyvinė nuotrauka

"Eurovizija 2019": paaiškėjo, kokiame pusfinalyje pasirodys atrankų dalyviai

190
(atnaujinta 15:58 2019.02.05)
Po keturių nacionalinės "Eurovizijos" atrankos laidų į du konkurso pusfinalius žiūrovų ir komisijos sprendimu pateko 24 dainos

VILNIUS, vasario 5 — Sputnik. Antradienį paaiškėjo, kuriame pusfinalyje — pirmajame vasario 9 dieną, ar antrajame vasario 16 dieną — dar kartą pasirodys atrankų dalyviai, praneša LRT.

Į "Eurovizijos" atrankos pusfinalį pateko 23 atlikėjai ir grupės su 24 kūriniais. Antradienį paaiškėjo, kuriame pusfinalyje jie pasirodys. Tiesa, dalyvių pasirodymų eiliškumas kol kas neaiškus.

Pirmojo pusfinalio dalyviai, pasirodysiantys vasario 9 dieną

"Twosome" – "1000" (m. ir ž. aut. P. Šinkūnas ir J. Stanislovaitis); Emilija Gogolytė – "Riddle" (m. ir ž. aut. S. Sangfelt, I. Curnow ir I. R. Alexandrow); Migloko – "Rožės" (m. ir ž. aut. A. Bieliauskas ir Loko); Jurgis Brūzga – "CTRL ALT DELETE" (m. aut. K. Meginis, E. Žaltauskas ir J. Brūzga, ž. aut. A. Kairys); Cheri – "Again" (m. ir ž. aut. Cheri ir V. Puzyriov); "Glossarium" – "Anyone" (m. aut. T. Kaminskas ir L. Gubanovas, ž. aut. S. Šivickas); Justina Budaitė-Junà – "Strength of A Woman" (m. aut. D. Montvydas ir G. Valickas-Echoes, ž. aut. Glenda "Gizzle" Proby)

Lukas Bartaška – "River of Hope" (m. aut. L. Bartaška ir G. Misiūnas ž. aut. L. Bartaška); "Saulės kliošas" – "Laiko mašina" (m. aut. A. Mačiulskas, L. Šarkinas ir J. Starinskaitė, ž. aut. L.Šarkinas ir J.Starinskaitė); Henry&Tommy Modric – "Neverpart" (m. ir ž. T. Sinickis); Edgaras Lubys – "To The Sky" (m. ir ž. E. Lubys); Monika Marija – "Light On" (m. ir ž. aut. R. Suter, Monika Marija, M. Wiik ir G. Eriksson).

Antrojo pusfinalio dalyviai, pasirodysiantys vasario 16 dieną

Šarūnas Mačiulis – "Traukinys" (m. ir ž. Š. Mačiulis); Aldegunda – "I Want Your Love" (m. ir ž. Aldegunda); JurgisDID&Erica Jennings – "Sing!" (m. ir ž. J. Didžiulis ir E. Jennings); "Original Copy" – "Power of Sounds" (m. ir ž. aut. I. Ščerbinskaitė); Paola Hart – "I'll Be Alright" (m. aut. Saxtone, ž. aut. Paola Hart); "Antikvariniai Kašpirovskio dantys" – "Mažulė" (m. ir ž. aut. M. Enčius); "MaNNazz" – "Blind Bird" (m. aut. K. Kielaitė – Sienkievič ir D. Zalieckas, ž. aut. K. Kielaitė – Sienkievič); Jurijus – "Run With The Lions" (m. ir ž. aut. A. Hicklin, E. Lumiere ir P. Loriano)

Soliaris&Foreign Souls – "Song of my life" (m. aut. V. Alechnovicius ir A. Daunys, ž. aut. A. Minalga ir A. Bagdzevičius); Živilė Gedvilaitė – "Learn from your love" (m. ir ž. aut. A. Timgren ir A. Mullarkey); Allen Chicco – "Your Cure" (m. aut. F. Venckus ir T. Alenčikas, ž. aut. T. Alenčikas); Monika Marija – "Criminal" (m. ir ž. aut. B. Janson, M. M. Paulauskaitė, Th. Karlsson ir M. Moin).

Po pusfinalių paaiškės, kurie dalyviai pateks į konkurso finalą, vyksiantį vasario 23 dieną. Į finalą iš vieno pusfinalio pateks keturi dalyviai, taigi, iš viso finale varžysis aštuonios dainos.

190
Tegai:
Eurovizija-2019
Temos:
Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (34)
Dar šia tema
"Eurovizijos 2019" žiūrovai gyvens palapinėse
Didžiulis ir Dženings pristatė dainą 2019-ųjų "Eurovizijai" — video
Izraelis ruošiasi priimti rekordinį turistų skaičių "Eurovizijos" metu
Vaikų "Eurovizija" vyks Krokuvoje