Dūmų detektorius

Kaimyno dūmų detektorius išgelbėjo vyro gyvybę

57
(atnaujinta 11:21 2019.02.21)
Gaisras kilo Panevėžio rajono kaimo daugiabučio gyventojui užmigus lovoje su cigarete, nuo mirties ugnyje jį išgelbėjo pas kaimynus suveikęs dūmų detektorius

VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Panevėžio rajone vėlų vasario 19-osios vakarą dėl neatsargaus rūkymo gaisre vos nežuvo žmogus, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento spaudos tarnyba.

Likus keliolikai minučių iki 22 valandos, Panevėžio rajono Velžio kaimo Žemdirbių gatvės gyventojai daugiabutyje pajuto dūmų kvapą, o pas kažką iš gyventojų pradėjo veikti autonominis dūmų detektorius.

Pamatę, kad laiptinėje tvyro dūmai, gyventojai iškvietė ugniagesius. Atvykusiems ugniagesiams teko laužti buto, kuriame kilo gaisras, duris. Viduje taip pat buvo daug dūmų, degė dviejų lovų čiužiniai.

Bute ugniagesiai rado miegantį vyrą, kurį išnešė į lauką ir perdavė medikams. Kadangi jis prisikvėpavo dūmų, greitoji medicinos pagalba jį nuvežė į ligoninę. Jie į kiemą išgabeno ir smilkstančius čiužinius bei apdegusią lovą.

Tikėtina, jog gaisras galėjo kilti dėl neatsargaus rūkymo. Autonominio dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Kaune per gaisrą žuvo savo šeimą norėjęs išgelbėti vyras >>

Pasak ugniagesiuų, Panevėžyje šiemet jau yra buvę keletas atvejų, kai gyvybes ir turtą išgelbėjo pas kaimynus įrengti dūmų detektoriai.

57
Tegai:
gaisras, Panevėžys, Lietuva
Dar šia tema
Lietuvos kaimo gyventojas žuvo rūkydamas lovoje
Savaitgalį Lietuvoje per gaisrą žuvo trys vyrai
Maskvoje, name, kuriame gyvena Dapkūnaitė, kilo gaisras — video