Kaziuko mugė, archyvinė nuotrauka

Sostinė kviečia į atsinaujinusią Kaziuko mugę

219
(atnaujinta 10:34 2019.02.27)
Pirmąjį pavasario savaitgalį vilniečius ir miesto svečius pasitiks atsinaujinusi Kaziuko mugė, šiais metais organizatoriai žada, kad mugės lankytojai bus maloniai nustebinti gausia kultūrine programa bei scenografiniais sprendimais

VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Jau šį savaitgalį, kovo 1–3 dienomis, sostinės gyventojai ir svečiai kviečiami nerti į šventinę Kaziuko mugės nuotaiką ir aplankyti net 4 km per Senamiestį ir centrą besidriekiančias prekyvietes, skelbia Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

Šiais metais organizatoriai žada, kad mugės lankytojai bus maloniai nustebinti gausia kultūrine programa bei scenografiniais sprendimais. Kaziuko mugė atsinaujina visomis prasmėmis: tai ir naujas mugės organizatorius, naujas įvaizdis ir gausi meninė programa, kuri vyks penkiolikoje skirtingų senamiesčio vietų.

Kaziukas
Kaziuko mugės 2019 programa

Bene didžiausia šių metų naujiena — tai 4 metrų aukščio tiltas per Gedimino pr., kuris iškils prie Vinco Kudirkos aikštės. Mugės lankytojai galės iš viršaus pasigrožėti muge, pasidairyti į Gedimino prospekte nusidriekusius paviljonus. Kovo 1 dieną, 14:00, ant tilto vyks iškilmingas Kaziuko mugės atidarymas pasitinkant Šv. Kazimiero eiseną, kuri 13:30 pajudės nuo Lukiškių a. link Katedros a.

Dar viena šių metų naujiena — Rotušėje vyksiantis "Vaikų Kaziukas", kuriame savo rankdarbius pristatys daugiau kaip 100 jaunųjų meistrų ir kūrėjų. "Vaikų Kaziuko" atidarymas vyks kovo 2 dieną, šeštadienį, 11:00.

Šiais metais Kaziuko mugėje dalyvaus daugiau nei 1 500 prekybininkų. Didesnė dalis dalyvių prekiaus ne maisto gaminiais. Daugiau kaip 150 amatininkų ir maisto gamintojų atvyks iš kaimyninių šalių — Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos. Jie įsikurs Rotušės ir Lukiškių aikštėse. Katedros a., prie Gedimino paminklo, įsikurs Dizaino skveras, kuriame savo darbus pristatys daugiau kaip 70 dizainerių ir šiuolaikinio meno kūrėjų.

219
Tegai:
Vilnius, Kaziuko mugė
Temos:
Kaziuko mugė (26)
Dar šia tema
Sostinės Kaziuko mugę rengs naujas organizatorius
Kaziuko mugė Lukiškių aikštės čiuožykloje: pramogos ir išskirtiniai pasirodymai