Kaziuko mugė, nuotrauka iš įvykio vietos

Vilniuje prasideda Kaziuko mugė

183
Mugės organizatoriai tikisi sulaukti pusės milijono lankytojų

VILNIUS, kovo 1 — Sputnik. Vilniuje penktadienį prasideda kasmetinė Kaziuko mugė. Šiemet ją organizuoja naujas operatorius — bendrovė "Concept events & media", kuri kartu su miesto savivaldybe žada naują mugės įvaizdį, primena LRT Radijas

Organizatoriai per tris dienas tikisi sulaukti pusės milijono lankytojų.

Pasak organizatorių, visi mugės prekybininkai prašymus prekiauti teikė internetu ir turėjo atsiųsti savo dirbinių nuotraukas. Iš viso mugėje per pusantro tūkstančio prekybos vietų. Šiais metais Kaziuko mugėje dalyvaus daugiau nei 1 500 prekybininkų. Didesnė dalis dalyvių prekiaus ne maisto gaminiais. Daugiau kaip 150 amatininkų ir maisto gamintojų atvyks iš kaimyninių šalių — Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos. Jie įsikurs Rotušės ir Lukiškių aikštėse. Katedros a., prie Gedimino paminklo, įsikurs Dizaino skveras, kuriame savo darbus pristatys daugiau kaip 70 dizainerių ir šiuolaikinio meno kūrėjų.

Kaziuko mugė 2019 — Vilniuje ribojamas eismas >>

Šiųmetinės mugės akcentas — keturių metrų aukščio tiltas per Gedimino prospektą prie Vinco Kudirkos aikštės, nuo kurio galima stebėti mugę, ten vyks pokalbiai su etninės kultūros puoselėtojais.

Мост на проспектом Гедиминаса к ярмарке Казюкаса
Šiųmetinės mugės akcentas — keturių metrų aukščio tiltas per Gedimino prospektą prie Vinco Kudirkos aikštės

Kaziuko mugę šiandien atidarys eisena, kurioje 15 žmonių neš didelę lėlę, vaizduojančią amatų dievą Kalvelį.

Aikštėse bei skveruose rengiami muzikantų pasirodymai ir spektakliai vaikams. Rotušėje — ir vaikų Kaziukas, ten jie pardavinės savo rankdarbius. Lukiškių aikštėje, ledo čiuožykloje, vyks dailusis čiuožimas, ledo ritulio varžybos, lankytojai galės mokytis čiuožti.

Kaziuko mugė Vilniuje vyks iki sekmadienio.

Vilniaus kaziuko mugė—2019
© Sputnik /
Vilniaus kaziuko mugė—2019
183
Tegai:
Vilnius, Kaziuko mugė
Temos:
Kaziuko mugė (31)
Dar šia tema
Lietuvos sinoptikė papasakojo, kokie orai laukiami Kaziuko mugės metu