Kelias Vilniuje

Lietuvos kelių direkcija papasakojo apie naujų radarų įrengimą

69
(atnaujinta 12:03 2019.03.06)
Direkcijos vadovas pažymėjo, kad nauji greičio matuokliai atliks daugiau funkcijų, be to, jie apims visas "problemines vietas"

VILNIUS, kovo 6 — Sputnik. Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) pažadėjo, kad šiemet keliuose išjungus momentinius greičio matuoklius, valstybiniai keliai be greičio kontrolės ilgai neliks, praneša LRT.

LAKD vadovas Vitalijus Andrejevas pristatė planą, direkcijos parengtą 2019 metams. Spaudos konferencijos metu jis pasakė, kad planuojama įrengti 100 vidutinio greičio matuoklių ir 70 stacionarių.

Paklaustas, kodėl šiemet išjungus visus valstybiniuose keliuose esančius stacionarius greičio matuoklius vėl planuojama juos įrengti Lietuvos keliuose, Andrejevas patikslino, kad naujieji stacionarūs greičio matuokliai atliks daugiau funkcijų — rinks statistinę informaciją apie eismo srautus, taip pat galės nustatyti kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, pavyzdžiui, fiksuos automobilius, kurių techninė apžiūra jau nebegalioja.

Prioritetu laikomi žvyrkeliai ir probleminė vieta Kaune — vadinamoji "Megos" sankryža ir naujo tilto prie "Megos" statyba.

Andrejevas kaip vieną svarbiausių šiųmetinių darbų įvardijo ir beveik 11 kilometrų kelio ruožo Šilalė-Šilutė rekonstrukciją. Taip pat bus rekonstruotas ir šiame kelyje esantis kelias per Šyšos upę.

Andrejevas taip pat pasakė, kad šiemet projektams įgyvendinti skirti 563 milijonai eurų. Iš jų 128 milijonai eurų bus skirti žvyrkeliams asfaltuoti, penki milijonai eurų — eismo saugumui gerinti, 3,3 milijono eurų — pėsčiųjų perėjoms, dar 3,6 milijono eurų — kitoms priemonėms.

69
Tegai:
radarai, Lietuva, Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD)
Dar šia tema
Jau kitąmet keliui Vilnius–Kaunas planuojama suteikti automagistralės statusą
Videofaktas: ekstremalioji situacija Pamaryje
Susisiekimo ministras nori sužinoti, kaip naudojami pinigai kelių remontui